Betsson, Promocje

Promocja świąteczna Betsson trwa w najlepsze

Wyścig Live

Promocja świąteczna od Betsson to wieloetapowe przedsięwzięcie, z którego skorzystać może każdy zarejestrowany gracz tego kasyna. Jedyne co trzeba zrobić, to wypełniać codzienne zadania, które zapewnią nie tylko doładowania gotówkowe i darmowe spiny, ale także bilety wstępu na ważne turnieje czy też profity w postaci cashbacku na konto.

Akcja ta jest jeszcze dodatkowo rozbudowana o system loterii, które odbywają się co dzień. Każda z nich zapewnia nagrody gotówkowe w wysokości 4 000 złotych, które spożytkujecie na świąteczny wyjazd w wybrane miejsce na świecie. Jak wziąć w tym udział? Nic trudnego. Betsson informuje, że promocja świąteczna trwa aż do końca roku, a każdego dnia możecie walczyć o swoje losy, nawet trzy z nich.

Jak to możliwe? Wszystko za sprawą proponowanych misji. Organizowane są co 24 godziny i nakierowane będą na zakłady sportowe, kasyno oraz pokera. Realizując te cele (np. wpłacenie lub obrócenie 20 złotych), zapewnicie sobie nie tylko bonus podstawowy, ale też od jednego do trzech losów. Losowania są co dzień, a wygranych jeszcze całkiem sporo!

Ho Ho Ho!


Previous ArticleNext Article