Betchan, Promocje

Przestrzeń Kosmiczna i 5 000 euro w puli

Poziomy VIP

Kasyno Betchan kusi swoich najbogatszych klientów poprzez niezwykły wyścig. Przestrzeń Kosmiczna, bo o niej tu mowa, zapewni nagrody rzędu 21 500 złotych a także 7 500 darmowych spinów. Będą one czekać na wszystkich tych, którzy bez dodatkowych zapisów wejdą do rywalizacji przy dowolnie wybranych przez siebie wideo slotach.

Wspomnieliśmy o graczach wysokich stawek, ponieważ ilość punktów, która konieczna jest tu do wywalczenia robi wrażenie. Nagrodzonych zostanie tu co prawda 500 użytkowników, jednakże najlepsi z nich mają obecnie ponad 700 000 oczek w zestawieniu rankingowym. Przypominamy, że każdy punkt jest równoznacznikiem rozegrania spinu za 1 euro. Tym samym jeden z obecnie próbujących sił dobijać będzie powoli do obrócenia 1 mln euro! Przestrzeń kosmiczna? Dosłownie.

Nie bójcie się wszak, akcja ta to wydarzenie odnawialne, dlatego też brać w nim udział można systematycznie co tydzień. Ranking każdorazowo będzie odświeżany i dostosowany do oferty Betchan. Gotówką należy obrócić 3-krotnie przed jej wypłatą, z kolei free spiny przeznaczone będą na grę Fire Lightning. Jeśli zatem szykujecie się na dobre polowanie, być może to będzie akcją właśnie dla was.

Podstawowe warunki wydarzenia: Wygrane są przyznawane z wymaganym obrotem X3 dla nagród pieniężnych oraz X3 dla darmowych zakręceń. Czas na dokonanie wymaganego obrotu wynosi 7 dni.Nie ma ograniczeń ile razy możesz wygrać. Możesz dołączyć w każdej chwili – Twoje szanse będą takie same jak pozostałych uczestników. – o pozostałych wyczytacie w regulaminie kasyna.


Previous ArticleNext Article