Expekt, Promocje

Ranking detektywów aktywny do niedzieli

Ranking detektywów

Ten ranking detektywów potrwa tylko do niedzieli! Przejdź zatem od razu do akcji, wybierz jedną ze wskazanych gier i dołącz do zmagań. Wciąż możesz nie tylko wygrać, ale zyskać także sześć odrębnych premii. Uwarunkuje je liczba gier, którą rozegrasz w tym czasie. Przełoży się ona bowiem na punkty zestawienia generalnego. Im więcej, tym lepiej dla ciebie.

Gry, które biorą udział w przedsięwzięciu to m.in. Gonzo's Quest, Guns N' Roses, Vikings Go Berzerk, Twin Spin Deluxe czy też Starburst. Macie zatem pewność, że ranking detektywów nastawiony będzie na słynne propozycje, które nie tylko dostarczą wielkich emocji, ale mogą też pokaźne nagrody od 50 darmowych spinów na pierwszym poziomie akcji po nawet 1 600 złotych w gotówce, za dobrnięcie do 6. poziomu.

Expekt, czyli organizator dołożyło wszelkich starań do tego, by stanąć na wysokości zadania i przedstawić ciekawą propozycję. Zdobywanie punktów wiąże się tu z grą. Za każde 4 złote, jakie obrócicie, otrzymacie pięć oczek do całego zestawienia. Oczywiście możecie wywalczyć każdą premię, bez ograniczeń. Co ciekawe, pierwsza osoba, która dobije do górnej granicy, sięgnie także 2 tysiaki w gotówce.

Pełny regulamin na stronie.


Previous ArticleNext Article