PlayAmo, Promocje

Raz jeszcze: Wyścig slotów trwa!

Mówimy PlayAmo, myślimy Wyścig slotów. Ta akcja tak mocno przylgnęła już do operatora, że z przyjemnością wracamy do niej co kilka tygodni. Zresztą w pełni na słowa uznania sobie zasłużyli. Wystarczy powiedzieć, że mówimy tu o turnieju, który startuje zawsze co 12 godzin, dostarczając nam ogromnej adrenaliny. Nie każdy w takim czasie wydaje 3 000 złotych i przy okazji 1 000 darmowych spinów. W ciągu jednej doby to przecież dwa razy tyle!

Wyścig slotów “Szybki Spin” to odnawialna akcja, która w istocie startuje w kasynie PlayAmo co 12 godzin. W każdej z edycji możecie brać udział i wy. Wystarczy mieć zarejestrowane konto i środki finansowe na nim. Liczą się wszystkie wykonywane przez was obroty o łącznej wartości nie niższej niż 0,1€. Za każde takie działania będziecie otrzymywać punkty do rankingu. Ranking ten można na bieżąco sprawdzać na stronie. Jeśli zatem będziecie blisko podium, warto postarać się odrobinę mocniej.

Taniec Shakalaka

W turnieju udział biorą jedynie gry slotowe. Nie musicie się tu nigdzie zapisywać. Zgodnie z regulaminem kasyna PlayAmo, należy po prostu grać za realną gotówkę. To wystarczy do odniesienia sukcesu. Nagrodą główną jest tu 250€ w gotówce, aczkolwiek pełna lista premii dostępna jest bezpośrednio w kasynie. Tam was zresztą odsyłamy, bowiem trwa właśnie kolejna edycja, którą możecie zmiażdżyć, wynosząc z niej swój udział gotówkowy lub w postaci darmowych spinów.

Te wydawane są w grze Elvis Frog in Vegas, co będzie dla was ciekawym uzupełnieniem i zakończeniem tego tygodnia. Pamiętajcie, że mówimy tu o 45 000 złotych i 14 000 darmowych obrotach co tydzień. Spora gotówka i wielkie możliwości dla was samych. Bez wahania zatem próbujcie swoich sił.

Miłego weekendu!


Previous Article