Betsafe, Promocje

Revolut na Betsafe. Jest promocja

Revolut

Rozpoczął się nie tylko weekend, ale również i nowy miesiąc, ostatni w tym roku. To dobra okazja do świętowania, co zresztą potwierdzają najnowsze doniesienia od Betsafe. Ten słynny operator rozrywki online wprowadził bowiem do swojej oferty płatność przez Revolut, jedną z najbardziej rewolucyjnych metod płatniczych w historii.

Revolut pozwala na błyskawiczne i w pełni bezpieczne przelewy. Dlatego też nie jest zaskoczeniem, że Betsafe zdecydowało się wprowadzić to rozwiązanie do swojego repertuaru. Dodatkowo marka pokusiła się jeszcze o promocję. Za jej sprawą osoby, które do 31.12 dokonają depozytu w wysokości 100 złotych, korzystając oczywiście z nowej metody, otrzyma bonus w wysokości 50 złotych.

Takie doładowanie aktywne będzie tylko przy pierwszej wpłacie, dlatego pamiętajmy, by spożytkować ją jak najlepiej. Środki aktywne będą przez 14 dni i należy nimi obrócić 20-krotnie (20x), w przeciwnym razie zostaną anulowane. Polecamy zabawę i wypróbowanie nowego sposobu, zakochacie się od pierwszego razu!


Previous ArticleNext Article