Betsson, Promocje

Słodki sklepik kasyna od Betsson

Mistrzostwa kasyna

Betsson zorganizował dla swoich graczy miesięczne wyzwanie o nazwie “Słodki sklepik kasyna”. Na jego podstawie przez okrągły miesiąc sięgać możecie po ciekawe promocje. To cztery odrębne bonusy, na podstawie których przyznawane będą odpowiednio wysokie nagrody. Sami decydujecie z której akcji i kiedy, chcecie skorzystać. Poznajmy zatem fakty.

Ten sklepik kasyna to słodka odpowiedź na codzienne promocje u konkurencji. Przed graczami Betsson postawiono cztery zadania. Za ich realizację otrzymacie darmowe spiny lub doładowania gotówkowe. Całość potrwa przez miesiąc, a zainteresowane osoby będą mogły uzyskać jeden bonus w tygodniu. Łącznie wykorzystacie nawet wszystkie. O jakich warunkach tu mówimy? Idąc za organizatorem, przedstawiamy wam pełne zestawienie:

  1. Mamy tyle gier ile jest smaków cukierków! Wybierz swoją szczęśliwą grę i zacznij grać. Po obróceniu 400 PLN otrzymasz 25 słodkich Darmowych Spinów w slocie Twin Spin!
  2. Czekolada, to zawsze dobry wybór, nieważne gdzie jesteś! Sprawia, że czujesz się lepiej, dokładnie tak, jak szczęśliwy spin w Kasynie. Zagraj w kasynie mobilnym za 400 PLN, a otrzymasz bonus 20 PLN na swoje konto!
  3. Wspaniałe przysmaki czekają na Ciebie w Kasynie na Żywo! Zagraj w swoje ulubione gry w Kasynie na Żywo na komputerze, a po obróceniu 800 PLN otrzymasz smakowity bonus 20 PLN na swoje konto!
  4. Ciesz się smakołykami w naszym mobilnym Kasynie na Żywo! Zagraj w swoje ulubione gry w Kasynie na Żywo z urządzenia mobilnego, a po obróceniu 400 PLN otrzymasz niesamowity bonus mobilny 20 PLN na swoje konto!

Do każdej z tych akcji trzeba się oczywiście zapisać, czego dokonacie poprzez stronę promocyjną Betsson. Wszelkie reguły i zasady dostępne są w tym samym miejscu, dlatego zachęcamy do krótkiej lektury i podjęcia wyzwania. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article