1xSlot, Promocje

Słoneczna wiosna i walka o 40 000€

Słoneczna wiosna

Jeszcze tylko dziś możecie dołączyć do walki o część z puli 40 000€! Właśnie taka gotówka czeka na śmiałków kasyna 1xSlot. Ich Słoneczna walka, bo tak nazwano turniej, widoczny jest dla każdej zarejestrowanej tam osoby. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by spróbować swoich sił. Kuszący wydaje się nawet fakt, że przygotowano aż 200 kolejnych nagród. Czy jedna z nich trafi w wasze ręce? Jak tego w ogóle dokonać?

Całość zawodów przygotowana jest na wideo sloty od studia deweloperskiego Playson. To właśnie przy nich musicie realizować za prawdziwe pieniądze, by móc wygrać odpowiednie premie. Nagrodą główną jest tu 6,000€, które trafi do najlepszego gracza. A tego Słoneczna wiosna wyłoni za sprawą typowania przy automatach. Za każde wygrane 1€ otrzymacie 10 punktów do rankingu.

Turniej Alchemików

Konieczna jest rywalizacja przy następujących grach: Burning Wins: classic 5 Lines, Sunny Fruits: Hold & Win, Fruit Xtreme, Solar Queen, Book of Gold: Classic, Book of Gold: Double Chance, Book of Gold: Symbol Choice, Rome: Caesar’s Glory. Musicie przy tym zagrać nie mniej niż 20 rund, z czego każda z nich musi być warta co najmniej 0,5€. Jeśli spełnicie te warunki, włączycie się automatycznie do naszego Słonecznego wyzwania.

Na stronie 1xSlot znajdziecie nie tylko regulamin, ale też rozpiskę potencjalnych nagród. Turnieje tego kasyna powinny być wam świetnie znane, dlatego jeśli tylko uznacie, że na swój obecny udział jest za późno – nic straconego, wystarczy wybrać kolejną propozycję, którą znajdziecie na wizytówce. Powodzenia!


Previous Article