займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots

Slot Aliens – Zasady Gry

Slot Aliens

Video slot Aliens to spektakularna gra firmy Netent oparta na tytułowym filmie science-fiction z roku 1986 oferująca wspaniałą oprawę graficzną 3D oraz 3 różne poziomy gry: symbole Wild, re-spins oraz różne mnożniki. 

 

SZCZEGÓŁY GRY

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie Aliens to 96,4%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 15 linii płatniczych
Opcje gry: symbole Wild, 3 poziomy gry, mnożniki, re-spins

SAMOUCZEK

Video slot Aliens zbudowany jest z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 15 linii płatniczych. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monety można dostosować, a zwycięskie linie zakładu powstają dzięki takim samym symbolom na linii zakładu oraz na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Video slot oferuje specjalne opcje gry, 3 różne poziomy gry (Search [Poszukiwanie], Encounter [Spotkanie] oraz Hive [Ul]) wraz z symbolami Wild, mnożnikami oraz re-spinami.
 

SYMBOLE WILD

Symbole Wild w video slocie Aliens gwarantują najwyższe możliwe zwycięskie kombinacje. Symbole te mogą pojawić się w trakcie gry głównej (Search) na bębnach 2, 3, 4 oraz 5. Na drugim poziomie (Encounter) mogą pojawić się losowo na dowolnej pozycji na bębnach, za wyjątkiem pokrycia (patrz niżej), tj. na środku bębna 1, 2 oraz 3.
Poziom 1 Slot Aliens 

POZIOM 1: THE SEARCH (POSZUKIWANIE)

W trakcie gry głównej, poziom 1: Poszukiwanie – celem jest zebranie jak największej liczby symboli mnożników (x 2 do x 14) pojawiających się na Mierniku Aktywności Obcego powyżej bębnów. Po zdobyciu 9 mnożników, aktywowany zostanie poziom 2 – Spotkanie, a symbole najwyższych mnożników zostaną wrzucone na poziom drugi. Jednakże, każdy kolejny spin, który nie generuje zwycięskich kombinacji powoduje, że Miernik Aktywności Obcego obniża się o jeden symbol mnożnika. 
 

POZIOM 2: THE ENCOUNTER (SPOTKANIE)Poziom 2 Slot Aliens

Na drugim poziomie gry celem jest zabicie jak największej liczby obcych, aby dotrzeć do poziomu 3 – The Hive (Ul). Przy każdym spinie nakładanie się symboli pojawi się na środku bębna 1, 2 oraz 3 (każdy z własnym mnożnikiem, zgodnie z symbolami na Mierniku Aktywności Obcego, i stąd gwarantując co najmniej jedną zwycięską kombinację). Po każdym spinie losowo otrzymasz magazynki z nabojami umożliwiające zabicie atakujących obcych.
 
Ilość dostępnych Magazynków przedstawiono na Liczniku w dolnym prawym rogu ekranu. Gwarantowany jest re-spin o ile znajdują się dostępne Magazynki. Jeśli jednak gracz nie posiada już żadnych nabojów, obcy „zabije” gracza, misja zostanie przerwana, a gracz wróci do poziomu 1. Na poziomie 2: Spotkanie, należy przejść 10 etapów, aby dotrzeć do następnego poziomu: The Hive.
 

POZIOM 3: THE HIVE (UL)
Poziom 3 Slot Aliens

Po przejściu wszystkich etapów 2 poziomu, aktywowany jest poziom 3, czyli The Hive (Ul). Na tym poziomie celem jest zabicie Królowej oraz Ula z jajkami. Do gry udzielanych jest łącznie 5 re-spinów oraz 4 magazynki, a także granat gwarantujący duże straty dla Królowej i jej potomstwa.
Na tym poziomie obcy nieustannie atakują, a poziom uszkodzeń wyświetlony jest na Mierniku Życia Ula, składającego się z 4 etapów, każdy gwarantuje wygranie monet. Po pokonaniu Królowej i jej Ula, gracz otrzymuje bonusową monetę 240 x zakład.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Aliens oferuje poziom zakładu od 1 do 10 oraz 15 linii płatniczych. Posiada również 7 różnych wartości monet od € 0,01 do € 1,00.
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie zakładu oraz wybraną wartość monety określając w ten sposób całkowity zakład dla gry.
 
Dostępne wartości monet w slocie Aliens to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0.10, € 0.20, € 0.50 oraz € 1.00. Po pomnożeniu poziomu zakładu prze linie zakładu oraz wartość monety, możesz obliczyć maksymalny oraz minimalny zakład dla gry.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 15 linie zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,15
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x linie zakładu x wartość monety € 1,00 = € 150
 

TABELA WYGRANYCH

Slot Aliens Tabela WypłatAby sprawdzić kiedy można wygrać oraz które symbole reprezentują daną liczbę monet, uruchom tabelę wygranych. Jak wspomniano wcześniej, zwycięska linia zakładu powstaje dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na linii zakładu i sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę wygranych można uruchomić wciskając przycisk „i” (informacja).
 
Przycisk ten znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone będą wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach zakładu, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Aliens posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
 
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki na poziomie wysoki, średni lub niski
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)

SLOT ALIEN – INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot Aliens posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁAD: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla gry). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
MONETY: przedstawia ilość dostępnych monet.

WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.

Previous ArticleNext Article