Betsson, Promocje

Slot Conan i 100 FS

Z okazji wdrożenia słynnej gry, firma Betsson przygotowała wyjątkową promocję. Za jej sprawą możecie sięgnąć po 100 darmowych obrotów, które wykręcicie właśnie w tej pozycji – Slot Conan już na was czeka! Jeśli zatem jesteście zainteresowani poznaniem się ze światowym hitem, powinniście spróbować już teraz, zwłaszcza, że sama akcja potrwa zaledwie do 27-go września. Po tym terminie nie będzie już możliwości powrotu do bonusu. Nie zwlekajcie!

Slot Conan bazuje na licencji niezwykłej pozycji, która znana jest niemalże każdemu na świecie. Tym bardziej warto zrealizować 100 free spinów, które trafią na wasze konta, gdy tylko zdeponujecie na nie nie mniej niż 100 złotych. Taka wartość aktywuje od razu promocję Betsson. Całość ważna będzie przez 24 godziny i jak mówi główny punkt regulaminu: – Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Slot Conan

Zasady promocji definiują krótkie warunki i zasady, które znaleźć można na stronie operatora. Jednocześnie możecie zapoznać się z informacjami o pozostałych bonusach, które będą do waszej dyspozycji od razu w momencie, w którym spełnicie regulamin przypisany do tego przedsięwzięcia. To konkretne skierowane jest wyłącznie do Polaków, dlatego śmiało możemy mówić o dedykowanym hicie, który dobrze jest właściwie poznać.

Betsson po raz kolejny dowodzi, że każda okazja jest dobra do tego, by zrealizować premię. 100 free spinów może was doprowadzić do kolejnych bonusów, ale też jackpotów progresywnych, których strona jest pełna.


Previous Article