займ срочно

Artykuły, Slots

Slot Creature from the Black Lagoon – Zasady Gry

Video slot Creature from the Black Lagoon oparty jest na tytułowym potworze z filmu z roku 1954. Slot łączy wspaniałą oprawę graficzną 3D oraz animacje oferując wiele ciekawych opcji: Sticky Wilds, Spreading Wilds, Re-spins oraz Darmowe Spiny.

SZCZEGÓŁY GRYCreature From The Black Lagoon Gra

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie to 96,5%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 20 (stałych) linii płatniczych na 5 osobnych bębnach oraz 3 rzędy
Opcje gry: Symbole Wild, Sticky Wild, Spreading Wilds, Darmowe Spiny oraz Re-Spins
 

SAMOUCZEK

Creature from the Black Lagoon składa się z 5 osobnych bębnów oraz 3 rzędów, a także 30 stałych linii zakładu. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monet można zmieniać, a zwycięskie linie zakładu powstają maksymalnie od lewej do prawej strony bębna. Video slot posiada wyjątkowe opcje gry, tj. Symbole Wild, Sticky Wilds, Spreading Wilds, Darmowe Spiny oraz Re-spins.
 

Creature From The Black Lagoon Symbole WildSYMBOLE WILD

Zarówno podczas gry głównej jak i w trybie Darmowych Spinów, symbole Wild mogą pojawić na wszystkich 5 bębnach. Symbole te zastępują wszystkie inne symbole, za wyjątkiem symboli Darmowego Spinu, tworząc zwycięskie linie płatnicze.
 

STICKY WILDS ORAZ RE-SPINS

Po pojawieniu się symbolu Wild (zarówno w trakcie gry głównej jak i w trybie Darmowych Spinów), symbol zmieni się w Sticky Wild i zatrzyma na tej pozycji w trakcie Re-spinów. Dodatkowe symbole Wild pojawiające się podczas Re-spinów generują dodatkowe Wild oraz zwykłe Wild na bębnach dla kolejnego Re-spinu.
 

TRYB DARMOWYCH SPINÓWCreature From The Black Lagoon Free Spins

Tryb Darmowych Spinów jest aktywowane po pojawieniu się na bębnach co najmniej 3 symboli Darmowego Spinu.  Dla 3 symboli Darmowego Spinu aktywowanych jest 10 Darmowych Spinów, dla 4 symboli – 15 Spinów, a dla 5 symboli – 20 Darmowych Spinów. W trybie Darmowych Spinów można wygrać dodatkowe Darmowe Spiny.
 

SPREADING WILDS

W trybie Darmowych Spinów mogą pojawić się symbole Celu. Powodują one, że Potwór z czarnej laguny osłabia się (mierzone jest to za pomocą miernika zdrowia). Jeśli jego zdrowie pogarsza się znacząco, aktywuje się Spreading Wild, co oznacza, że kolejny symbol Wild rozszerzy się w lewą stronę zmieniając sąsiadujący symbol na symbol Wild (po czym następuje darmowy Re-spin). Jeśli zdrowie pogarsza się, Spreading Wild rozszerza się o jedno miejsce w prawo.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot oferuje 10 różnych poziomów zakładu oraz 6 różnych wartości monet od € 0,01 do € 0,50.
Creature From The Black Lagoon SymbolePoziom zakładu to liczba monet stawianych na dany spin dla każdej linii zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu mnożony jest przez ilość linii zakładu oraz wartość monety określając całkowitą kwotę zakładu.
Dostępne wartości monety w tym video slocie to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, € 0.10, € 0.20 oraz € 0,50. Po pomnożeniu poziomu zakładu przez ilość linii zakładu oraz wybraną wartość monety, możesz obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 20 linii zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 20 linii zakładu x wartość monety € 0,50 = € 100
 

TABELA WYGRANYCH

Aby sprawdzić kiedy możesz wygrać oraz które symbole są częścią zwycięskich kombinacji, uruchom tabelę wygranych. TabelaCreature From The Black Lagoon Tabela Wypłat wygranych przedstawia liczbę monet, które można wygrać dla danych kombinacji na linii zakładu. Linia zakładu biegnie maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę można uruchomić za pomocą przycisku „i” (informacja).
 
Przycisk znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Big Bang posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
 
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Ekran zwiększenia zakładu; włącza/wyłącza ekran informujący o większym zakładzie
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki w przypadku słabego połączenia internetowego
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze); przedstawia informacje z ostatniej gry
 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
OKRĄGŁY ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
LINIE ZAKŁADU: ustawia liczbę linii zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danej linii zakładu). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.
Previous ArticleNext Article