Aktualności, Royal Panda

Slot Divine Fortune z rewelacyjnymi recenzjami!

Divine Fortune

Wszystko wskazuje na to, że studio deweloperskie NetEnt po raz kolejny dostarczyło nam megahit. Zgodnie z recenzjami, które wylądowały już w sieci, slot Divine Fortune bije rekordy popularności. Chwalony jest nie tylko za wybitną grafikę i mechanizmy (porównywalne do tych z ‘Aliena'), ale również za zastosowanie konkretnych udogodnień i rozwiązań dla graczy.

netent touch 2Divine Fortune osadzone jest w świecie starożytnej Grecji. To 5-bębnowy slot z 20 płatnymi układami w którym nie brakło progresywnych rozwiązań dotyczących jackpota. Oznacza to rzecz jasna tyle, że premia ta ciągle rośnie, przynajmniej do momentu, aż komuś w końcu uda się sięgnąć po wisienkę na szczycie tortu. Znakami kluczowymi z perspektywy gracza będą Minitoaur, Meduza oraz Fenix.

>>> Przetestuj grę na Royal Panda <<<

Symbole Wild automatycznie uruchamiają tu fazę “respinu”, czyli gry ponownej, w której kluczowe znaki przesuwane są o jedną pozycję, by mogły uzyskać wsparcie z kolejnych układów. Jeśli natomiast zwracacie uwagę na darmowe spiny, w tym tytule wypadnie ich jednorazowo maksymalnie 12 sztuk. Łącznie gier i funkcjonalności bonusowych znajdziecie tam aż cztery sztuki.

Sięgnijcie po Minor, Mega i Major jackpot. Divine Fortune może uczynić was bogatymi! Slot dostępny jest m.in w kasynie Royal Panda.


Previous ArticleNext Article