займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots

EggOMatic – Zasady Gry

Wyścig kasynowy

W video slocie EggOMatic przenosimy się do fabryki jajek, w której próżny kogut opracował machinę do znoszenia jajek, dzięki której masz szanse na niezłe wygrane. 

SZCZEGÓŁY GRY
EggOMatic Gra

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie EggOMatic to 96,5%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 kolumn, 3 rzędy oraz 20 linii płatniczych
Opcje: Symbole Wild Rooster (Kogut), Spreading Wild Eggs (Jajka), Free Spins Eggs (Darmowe Spiny), Coin Win Eggs (Wygrane monety), Surprise Eggs (Jajka Niespodzianki)
 

SAMOUCZEK

EggOMatic to video slot zbudowany z 5 osobnych kolumn, 3 rzędów, 20 stałych linii płatniczych oraz różnych poziomów zakładu oraz wartości monet. Video slot posiada 5 specjalnych opcji, tj. symbole Wild, Spreading Wilds, Darmowe Spiny, Coin Win Eggs oraz Surprise Eggs.
 

SYMBOLE WILD ROOSTER

Symbole Wild Rooster mogą pojawić się na każdym bębnie zarówno w grze głównej jak i w trakcie rund Darmowych Spinów. Symbole EgoOMatic Opcje DodatkoweWild Rooster zastępują wszystkie inne symbole tworząc zwycięskie linie płatnicze. 
 

THE EGGOMATIC

EggOMatic to machina produkująca jajka (po prawej stronie ekranu), która umieści jaja losowo na taśmie produkcyjnej, która biegnie maksymalnie od prawej do lewej strony powyżej kolumn. Po pojawieniu się Wild Roostera na kolumnie powyżej której umieszczono jajko, jajko spadnie z taśmy w ręce koguta. Następnie kogut rozbije jajko ujawniając jego zawartość. Mogą to być Darmowe Spiny, wygrana monety, spreading wild lub niespodzianka (patrz poniżej). Wraz z każdą rundą, taśma przesunie jajka do kolejnej kolumny (od prawej do lewej).
 

SPREADING WILD EGGS

Gdy Jajko Spreading Wild znajdujące się na taśmie produkcyjnej wpadnie w ręce Koguta pojawiającego się na tej samej kolumnie poniżej, wszystkie symbole w jego bezpośrednim sąsiedztwie (maks. 8 symboli) zmienią się w symbol Wild. Oczywiście wszystkie symbole Wild zastępują inne symbole tworząc wysokie wygrane. 
 

JAJKA DARMOWYCH SPINÓW

Gdy Jajko Darmowych Spinów spada z taśmy i jest rozbijane przez Koguta, aktywuje się tryb Darmowych Spinów. Jajko Darmowych Spinów gwarantuje Ci 7, 10, 12, 15, 20, 25 lub 50 Darmowych Spinów. Po rozpoczęciu trybu Darmowych Spinów, EggOMatic wyprodukuje 5 jaj na taśmie, i dlatego podczas rund Darmowych Spinów masz możliwość zdobycia dodatkowych Darmowych Spinów, które zostaną dodane do posiadanych. Ponadto, w trybie Darmowych Spinów, taśma przeniesie jaja do następnej kolumny wraz z każdą rundą. 
 

COIN WIN EGGS

Gdy Jajko Wygranych Monet zostanie rozbite przez Koguta, otrzymasz pewną ilość monet o wartości: 50, 100, 200, 500, 1000 lub 2500. Monety są mnożone przez wybrany poziom zakładu.
 

SURPRISE EGGS

Jajka niespodzianki mogą reprezentować wszelkie inne jajka (Spreading Wild, Coin Win lub Darmowe Spiny).
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot EggOMatic posiada 20 stałych linii zakładu oraz oferuje 10 różnych poziomów zakładu, a także 7 różnych wartości monet od € 0,01 do € 1,00.
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez liczbę linii zakładu oraz wartość monety, określając całkowitą wartość zakładu.
Dostępne wartości monet w EggOMatic to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0. 10, € 0.20, € 0.50 oraz € 1.00. Po pomnożeniu wartości monet przez poziom zakładu oraz linie zakładu, można obliczyć maksymalny oraz minimalny zakład.
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 20 linii zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 20 linii zakładu x wartość monety € 1,00 = € 200
 
Jeśli chcesz zwiększyć wartość monet lub poziom zakładu, wszystkie jajka na taśmie zostaną unieważnione. Zmniejszając wartości nie ponosisz takich konsekwencji.

TABELA WYGRANYCHEggOMatic Gra

Aby sprawdzić kiedy możesz wygrać oraz które symbole są częścią zwycięskich kombinacji, uruchom tabelę wygranych. Tabela wygranych przedstawia liczbę monet, które można wygrać dla danych kombinacji na linii zakładu. Linia zakładu biegnie maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę można uruchomić za pomocą przycisku TABELA WYGRANYCH (w dolnym lewym rogu ekranu). Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach, zostaną one zsumowane
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Big Bang posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki w przypadku słabego połączenia internetowego
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze
 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
OKRĄGŁY ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danej linii zakładu). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.
Previous ArticleNext Article