займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots, Uncategorized

Slot Fisticuffs – Zasady Gry

Slot Fisticuffs

Video slot Fisticuffs to pojedynek bokserski odbywający się w roku 1900, w którym 2 zawodników uderza w Twoje konto gwarantując masę wygranych monet.

SZCZEGÓŁY GRYFisticuffs Gra

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie Fisticuffs to 96,7%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 kolumn, 3 rzędy oraz 10 linii płatniczych
Opcje: Win Both Ways, Straight Wilds, Diagonal Wilds, Boxing Feature Re-spins.
 

SAMOUCZEK

Video slot Fisticuffs zbudowany jest z 5 osobnych kolumn, 3 rzędów oraz 10 stałych linii zakładu, i oferuje wiele poziomów zakładu oraz wartości monet. Video slot posiada 5 specjalnych opcji gry, tj. Win Both Ways, Straight Wilds, Diagonal Wilds oraz stacked Wilds w trakcie Boxing Feature Re-spins.
 

Fisticuffs Opcje DodatkoweWIN BOTH WAYS

Win Both Ways oznacza, że linie płatnicze w tym slocie nie powstają tylko maksymalnie od lewej do prawej strony, ale również od prawej do lewej.
 

SYMBOLE WILD ORAZ BOXING FEATURE RE-SPINS

Symbole Wild zastępują wszystkie inne symbole tworząc zwycięskie linie płatnicze. W tym video slocie symbole Wild składają się z Straight Wilds, Diagonal Wilds oraz Stacked Wilds. Po pojawieniu się pewnej kombinacji symboli Wild na bębnach, aktywowany zostanie Boxing Feature Re-spin (patrz poniżej).
 
 

STRAIGHT WILDS

Straight Wilds pojawią się wyłącznie na bębnie 3-cim zastępując inne symbole. Po pojawieniu się 1 lub 2 Diagonal Wilds w tym samym rzędzie co Straight Wild, ten drugi wypchnie Diagonal Wild do bębna 1 oraz/lub 5. Wszystkie symbole pomiędzy zmienią się w symbol Wild oraz zamienią inne symbole, tworząc większe wygrane. Jeśli taka sytuacja będzie mieć miejsce, aktywowany zostanie Boxing Feature Re-spin.
 

DIAGONAL WILDS

Diagonal Wilds pojawią się wyłącznie na bębnach 2 oraz 4 zastępując wszystkie inne symbole. W przypadku gdy 1 lub 2 Diagonal Wilds pojawia się diagonalnie na bębnie obok Straight Wild, Diagonal Wild wypchnie Straight Wild po którym sąsiadujące symbole powyżej oraz poniżej zmienią się również w symbole Wild. Boxing Feature Re-spin zostanie ponownie aktywowany (z darmowym re-spinem), a symbole Wild pozostaną na swoich miejscach.   
 

STACKED WILDS

Stacked Wilds w video slocie Fisticuffs również zastępują wszystkie inne symbole, ale pojawiają się wyłącznie w trakcie Boxing Feature Re-spin na bębnach 1 oraz/lub 5.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Fisticuffs oferuje 10 stałych linii zakładu oraz wybór spośród 10 różnych poziomów zakładu i 7 różnych wartości monet od € 0,01 do € 1,00.
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na każdą linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez liczbę linii zakładu oraz wybraną wartość monet, określając w ten sposób całkowity zakład.
Dostępne wartości monet w Fisticuffs to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0. 10, € 0.20, € 0.50 oraz € 1.00. Po pomnożeniu wartości monet przez poziom zakładu oraz linie zakładu, możesz obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 10 linii zakładu x 2 (Win Both Ways) x wartość monety € 0,01 = € 0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 10 linii zakładu x 2 (Win Both Ways) x wartość monety € 1,00 = € 200
 

TABELA WYGRANYCH

Aby sprawdzić kiedy możesz wygrać oraz które symbole są częścią zwycięskich kombinacji, uruchom tabelę wygranych. Tabela wygranych przedstawia liczbę monet, które można wygrać dla danych kombinacji na linii zakładu. Linia zakładu biegnie maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę można uruchomić za pomocą przycisku TABELA WYGRANYCH. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Big Bang posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gryFisticuffs Tabela Wypłat
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki w przypadku słabego połączenia internetowego
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)
 

SLOT FISTICUFFS – INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
OKRĄGŁY ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danej linii zakładu). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.

WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.

Previous ArticleNext Article