займ срочно

Artykuły

Slot Lights – Zasady Gry

Slot Lights

Video slot Lights zabierze Cię do orientalnej doliny gdzie świetliki zamieniają azjatyckie symbole latarni na symbole Wild.

Lights GraSZCZEGÓŁY GRY

Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie Lights to 96,1%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 9 linii płatniczych
Opcje: Symbole Wild, Darmowe Spiny
 

SAMOUCZEK

Video slot Lights zbudowany jest z 5 osobnych bębnów, 3 rzędów oraz 9 linii płatniczych. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monet można dostosować, a zwycięskie linie płatnicze powstają dzięki takim samym symbolom na linii zakładu i na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Specjalne opcje gry to Floating Wilds oraz Scatters, które aktywują Darmowe Spiny.
 

FLOATING WILDSFloating Wilds Lights

Zarówno w grze głównej jak i w trybie Darmowych Spinów, świetliki gromadzące się na ekranie gry umieszczają losowo symbole Floating Wilds na inne symbole na bębnach. Symbole Floating Wilds zastąpią wszystkie inne symbole (za wyjątkiem symboli Scatter) tworząc zwycięskie linie płatnicze. W trakcie gry głównej przy każdym spinie świetliki umieszczą od 2 do 4 symboli Wild.
 

SYMBOLE SCATTER ORAZ DARMOWE SPINY

Po pojawieniu się co najmniej trzech symboli Scatter w jakimkolwiek miejscu na bębnach, aktywowany zostanie tryb Darmowych Darmowe SPiny LightsSpinów. Trzy Scattery gwarantują 10 Darmowych Spinów, cztery – 20 Darmowych Spinów, a pięć symboli Scatter aktywuje 30 Darmowych Spinów. W trybie Darmowych Spinów, dla każdego Darmowego Spinu świetliki umieszczą od 3 do 6 symboli Floating Wilds. Jeśli w trybie Darmowych Spinów pojawią się co najmniej 3 symbole Scatter, otrzymasz ponownie Darmowe Spiny, które następnie zostaną dodane do uprzednio wygranych Spinów.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Lights oferuje poziom zakładu od 1 do 10 oraz 9 linii płatniczych. Video slot posiada również 7 różnych wartości monet od € 0,01 do € 1,00.
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie zakładu oraz wybraną wartość monety określając w ten sposób całkowity zakład dla danego spinu.
Dostępne wartości monet w video slocie Lights to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0.10, € 0.20, € 0.50 oraz € 1.00. Po pomnożeniu poziomu zakładu przez linie płatnicze oraz wartość monety, można obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład dla gry.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 9 linii płatniczych x wartość monety € 0,01 = € 0,09
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 9 linii płatniczych x wartość monety € 1,00 = € 90
 

TABELA WYGRANYCH

Aby sprawdzić kiedy można wygrać oraz które symbole reprezentują daną liczbę zwycięskich monet, uruchom tabelę wygranych. JakLights Tabela Wypłat wspomniano wcześniej, zwycięska linia płatnicza powstaje dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na linii zakładu oraz na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę wygranych można uruchomić wciskając przycisk „i” (informacja). Przycisk ten można znaleźć w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wielu wygranych na wielu liniach zakładu, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Lights oferuje szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych preferencji. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
Szybka Gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki na poziomie wysokim, średnim, niskim
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcję kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie podczas gry na prawdziwe pieniądze)
 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot Lights posiada te same przyciski kontrolne jak wszystkie inne video sloty firmy Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi video slotu.
ŚRODKOWY PRZYCISL: Środkowy przycisk rozpoczyna spin przy wybranej wartości monet oraz poziomie zakładu
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danego spinu)
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
MONETY: przedstawia ilość dostępnych monet
WARTOŚĆ MONET: pozwala ustawić wartość monet. 
Previous ArticleNext Article