займ срочно

Artykuły, Slots

SLOT LOST ISLAND – Zasady Gry

Wyspa skarbów

Video slot Lost Island opowiada historię bezludnej wyspy, na której swojego czasu żyło tajemnicze plemię. Symbole na bębnach przedstawiają pozostawione przez nich artefakty, a także symbole Wild, mnożniki oraz Darmowe Spiny, przywracając dawno zapomniane bogactwo. 

SZCZEGÓŁY GRY

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie Lost Island to 96,5%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 osobnych bębnów, 3 rzędy oraz 20 linii zakładu
Symbole Wild, mnożniki, Darmowe Spiny, Sticky Wilds oraz Stacked Wilds
 

SAMOUCZEK

Video slot Lost Island zbudowany jest z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 20 linii zakładowych. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monet można dostosować, a linie zakładu powstają dzięki takim samym symbolom na linii zakładu oraz na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Slot posiada symbole Wild, mnożniki, symbole Scatter aktywujące Darmowe spiny oraz, w trybie Darmowego Spinu, Sticky Wilds oraz Stacked Wilds.  
 

SYMBOLE WILDSymbole Wild Lost Island

Symbole Wild w tym video slocie zastępują wszystkie inne symbole, za wyjątkiem symboli Scatter, tworząc zwycięskie linie zakładowe. Symbole Wild mogą pojawić się na wszystkich bębnach zarówno w grze głównej jak i trybie darmowych spinów.
 

MNOŻNIKI

Zarówno w grze głównej jak i trybie Darmowych Spinów dla każdego symbolu Wild, który pojawia się na bębnach po spinie a x 1 mnożnik zostanie aktywowany do maksymalnie a x 5 (dla 5 symboli Wild na bębnach). Mnożnik ten znajdzie zastosowanie dla wygranych danej rundy gry. 
 

Free Spins Lost IslandSYMBOLE SCATTER ORAZ DARMOWE SPINY

Po pojawieniu się na bębnach co najmniej trzech symboli Scatter, aktywowany zostanie tryb Darmowych Spinów. Trzy Scatter gwarantują 10 Darmowych Spinów, cztery – 20 Darmowych Spinów, a pięć symboli Scatter aktywuje 30 Darmowych Spinów. Jeśli w tracie trybu Darmowych Spinów na bębnach pojawią się co najmniej trzy symbole Scatter, aktywowane będą ponownie Darmowe Spiny, które zostaną dodane do uprzednio otrzymanych Spinów. 
 

STICKY WILDS ORAZ STACKED WILDS

Po rozpoczęciu gry w trybie Darmowych Spinów symbol Wild pojawi się na środku bębna 3. Ten symbol Sticky Wild zachowa swoją pozycję przez cały czas podczas gry w tym trybie. Co więcej, 2 lub 3 symbole Stacked Wilds mogą pojawić się na wszystkich bębnach w trakcie Darmowych Spinów, które nie tylko zastępują inne symbole, ale także aktywują mnożniki.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Lost Island umożliwia grę na poziomie zakładu od 1 do 10 i gwarantuje 20 linii płatniczych. Video slot oferuje 6 różnych wartości monet od 0,01 do 0,50 euro. Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie zakładu, a wybrana wartość monety określi całkowitą kwotę zakładu dla danej gry.

Możliwe wartości monety w grze Lost Island to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0.10, € 0.20 oraz € 0.50. Po pomnożeniu poziomu zakładu przez linie oraz wartość monety, możesz obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład dla danego spinu.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 20 linii płatniczych x wartość monety €0,01 = €0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 20 linii płatniczych x wartość monety € 0,50 = € 100
 

TABELA WYGRANYCH
Tabela Wypłat Lost Island

Aby sprawdzić potencjalne wygrane oraz które symbole reprezentują daną liczbę monet przy zwycięskiej linii zakładu, otwórz tabelę wygranych. Jak wspomniano wcześniej, zwycięska linia zakładu powstaje dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na linii zakładu na sąsiadujących bębnach od lewej do prawej strony. Tabelę wygranych można włączyć wciskając przycisk „Tabela Wygranych”. Przycisk ten można znaleźć w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną tylko najwyższe wygrane. W przypadku gdy wygrana pojawi się na wielu liniach, zostaną one zsumowane.  
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku innych video slotów firmy Netent, Lost Island posiada szereg ustawień gry, które można zmieniać według własnych preferencji. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Za ich pomocą można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję gry automatycznej, dzięki której nie musisz za każdym razem wciskać przycisku „kręć”. Po kliknięciu ikony klucza, pojawią się dodatkowe ustawienia, tj.:
 
Szybka Gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje: włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięki z tła; włącza/wyłącza dźwięki w tle
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki na poziomie niski, średni, wysoki
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcję kręcenia bębnem
Historia gry (dostępna wyłącznie przy grze na prawdziwe pieniądze)
 

SLOT Lost Island INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot Lost Island posiada te same przyciski kontrolne jak wszystkie inne video sloty firmy Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego slotu. 
ŚRODKOWY PRZYCISK: Środkowy przycisk aktywuje spin przy wybranej wartości monety oraz poziomie zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: Poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danego spinu).
AUTOGRA: Przycisk auto-gry aktywuje funkcję gry automatycznej.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wybranej wartości monety.
MONETY: przedstawia ilość dostępnych monet.

WARTOŚĆ MONETY: Pozwala ustawić wartość monet.

Previous ArticleNext Article