займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots

Slot South Park – Zasady Gry

Slot South Park

Video slot South Park to „platynowy” slot oparty na tytułowym animowanym serialu telewizyjnym dla dorosłych. Slot oferuje mnóstwo wyjątkowych opcji gry oraz oczywiście typowy dla South Park żart. 

SZCZEGÓŁY GRY
Slot South Park Gra

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie South Park to 96,7%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 25 linii zakładu na 5 bębnach z 3 rzędami
Opcje gry: symbole Wild, Sticky Wilds, Darmowe Spiny, Gry Bonusowe oraz Mini Features (Mini Opcje)
 

SAMOUCZEK

Video slot South Park składa się z 5 osobnych bębnów z 3 rzędami oraz 25 stałych linii zakładu. Zarówno poziomy zakładu jak i wartości monet można zmieniać, a zwycięskie linie płatnicze powstają maksymalnie od lewej do prawej strony. Slot posiada kilka specjalnych opcji, tj. symbole Wild, Sticky Wilds, Darmowe Spiny, 4 Gry Bonusowe oraz 3 Mini Features.
 

Slot South Park Opcje DodatkoweSYMBOLE WILD

Zarówno w trakcie gry głównej jak i podczas Bonusowych Spinów Kyle pojawić się mogą symbole Wild. Symbole te zastępują wszystkie inne symbole, za wyjątkiem symboli bonusowych, tworząc zwycięskie linie zakładu.
 

MINI OPCJA CARTMAN ORAZ BEEFCAKE WILD

Beefcake Wild pojawia się w trakcie Mini Opcji Cartman i składa się z bloku 3 x 3 symboli Wild na bębnach 2, 3 oraz 4, w ten sposób pokrywając wszystkie kolumny. Beefcake Wild zastępuje wszystkie inne symbole poza symbolami Gry Bonusowej.
 

TERRANCE ORAZ MINI OPCJA PHILLIP

W przypadku opcji Terrance oraz Phillip Mini, 3 symbole Wild są losowo umieszczane na bębnie 2, 3 oraz 4.
 

MINI OPCJA MR. HANKEY

W przypadku opcji Mr. Hankey, 3 symbole Wild są losowo umieszczane na bębnie 1, 3 oraz 5 i kolejne 1 – 2 symbole Wild mogą się pojawić.
 

GRY BONUSOWE

Gry Bonusowe w video slocie South Park mogą być aktywowane dzięki 2 symbolom Bonusowym na bębnie 3 oraz 4, a także dzięki specjalnemu symbolowi Bonusowemu (jeden z czterech postaci z South Park) na bębnie 5. Symbol na 5-tym bębnie określi to, która Gra Bonusowa zostanie aktywowana. 
 

BONUSOWE SPINY KYLE

Bonusowe Spiny Kyle gwarantują 10 Darmowych Spinów, a w trybie Darmowych Spinów można wygrać dodatkowe Spiny. Na 5-tym bębnie może pojawić się Ike Wild, jeśli do tego dojdzie, Kyle wyrzuci Ike gwarantując Ci 3 dodatkowe Darmowe Spiny, mnożnik do x 10 lub wygraną monetową. Bonusowe Spiny Kyle przestaną być aktywne po wyczerpaniu Darmowych Spinów.
 

BONUSOWE SPINY STANA

Po aktywacji trybu Bonusowych Spinów Stana, Stan zwymiotuje na Wendy tworząc Sticky Wilds. Sticky Wilds zatrzymają się na swoich miejscach na bębnach przez 2 re-spiny. W trakcie Bonusowych Spinów, pojawić się mogą dodatkowe Sticky Wilds, i tak długo jak Sticky Wilds znajdują się na bębnach, Bonusowe Spiny Kyle pozostaną aktywne.
 

GRA BONUSOWA CARTMAN

Po aktywacji Gry Bonusowej Cartman, musisz spryskać krzaki pianą, aby znaleźć ukrytych hipisów. Każdy hipis gwarantuje, że otrzymasz monetę, a po znalezieniu 2 w tym samym krzaku, Twoja wygrana zostanie pomnożona przez 2. Po znalezieniu rockowca, grę zaczniesz od nowa. Jeśli z kolei spryskasz policjanta, otrzymasz jednorazowe ostrzeżenie, a jeśli sytuacja się powtórzy, Gra Bonusowa zakończy się.
 

GRA BONUSOWA KENNY

W Grze Bonusowej Kenny, zadaniem jest przeprowadzenie Kenny’ego na drugą stronę ulicy oraz przez różne inne miejsca chroniąc jego życia. Strefy to: Coin Win Zone, The Multiplier Zone oraz Danger Zone. The Coin Win Zone gwarantuje wyłącznie wygrane monetowe. The Multiplier Zone oferuje szereg mnożników, natomiast Danger Zone (poza monetami) przygotowała pułapkę na Kenny’ego. Masz 3 życia, dlatego jeśli Kenny trzykrotnie ulegnie wypadkowi, Gra Bonusowa zakończy się. Jeśli jednak uda Ci się osiągnąć cel i przeprowadzić go na drugą stronę ulicy, otrzymasz bonus – 2500 monet.  
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot The South Park oferuje 10 różnych poziomów zakładu oraz 5 różnych wartości monet od € 0,01 do € 0,50.
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną grę, w slocie South Park od 50 do 500.
Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez wartość monety określając w ten sposób całkowitą wartość zakładu.
Dostępne wartości monet w South Park to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, € 0. 10, € 0.20 oraz € 0,50.
Po pomnożeniu poziomu zakładu przez liczbę linii zakładu oraz wartość monety, możesz obliczyć maksymalny oraz minimalny zakład.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 25 linii zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,25
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 25 linii zakładu x wartość monety € 0,50 = € 125
 

TABELA WYGRANYCH

Aby sprawdzić kiedy możesz wygrać oraz które symbole są częścią zwycięskich kombinacji, uruchom tabelę wygranych. Tabela wygranych przedstawia liczbę monet, które można wygrać dla danych kombinacji na linii zakładu. Linia zakładu biegnie maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę można uruchomić za pomocą przycisku TABELA WYGRANYCH. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Big Bang posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki w przypadku słabego połączenia internetowego
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnamiSlot South Park Tabela Wypłat
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)
 

SLOT SOUTH PARK INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
OKRĄGŁY ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla danej linii zakładu). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.
Previous ArticleNext Article