займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots

SLOT THE WISH MASTER – Zasady gry

the wish master slot

Video slot The Wish Master powstał na podstawie znanej opowieści o Aladynie oraz jego Lampie. Gra oferuje opcję Wish Master, która gwarantuje wiele dodatkowych i lukratywnych opcji na bębnach.  

SZCZEGÓŁY GRY

Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie The Wish Master to 96,6%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 20 linii płatniczych
Opcje gry: symbole Wild, Wish Master Scatters, Expanding-, Random-, Stacked oraz Selected Symbol Wilds, mnożniki

 

SAMOUCZEK

The Wish Master Darmowe Spiny i Symbole WildVideo slot The Wish Master zbudowany jest z 5 osobnych bębnów, 3 rzędów oraz 20 linii płatniczych. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monety można dostosować, a zwycięskie linie zakładu powstają dzięki takim samym symbolom na linii płatniczej oraz sąsiadujących bębnach (maksymalnie od lewej do prawej strony). Video slot posiada opcje gry specjalnej, tj. Wilds, opcja Wish Master aktywująca Scatters, Expanding-, Random-, Stacked oraz Wybrane Symbole Wild i mnożniki
 

SYMBOLE WILD

Wszystkie symbole Wild w video slocie The Wish Master gwarantują najwyższe możliwe zwycięskie kombinacje na linii zakładu zastępując inne symbole (za wyjątkiem symboli Scatter). Symbole Wild mogą pojawić się na dowolnym bębnie zarówno w trakcie gry głównej jak i w przypadku opcji Wish Master. Gdy Wish Master jest aktywna i dzięki opcjom specjalnej gry Wilds, możliwe jest, że wszystkie 15 symboli na bębnach zamienią się na symbol Wild.
 

SYMBOLE SCATTER ORAZ OPCJA WISH MASTER

Podczas gry głównej bez względu na to gdzie pojawia się symbol Scatter (reprezentujący pergamin z lampą), opcja Wish Master zostanie aktywowana. Dżin pozostawi swoją lampę i losowo wybierze opcję gry specjalnej (dodatkowe Wilds, Expanding Wilds, Random Wilds, Wybrany Symbol Wilds, lub Mnożniki) z górnego lewego rogu powyżej bębnów. Opcje gry specjalnej będą aktywne początkowo przez 10 rund, co można zobaczyć obok spisu do momentu przegranej podczas rundy. Dodatkowe rundy zostaną dodane do licznika po pojawieniu się nowych symboli Scatter w opcji Wish Master. Dżin doda nowe opcje do listy. 
  

EXPANDING WILDS

Expanding Wilds to symbole Wilds, które losowo rozszerzą się o inne symbole na bębnach.
 

RANDOM WILDS

Gdy dżin dodaje Random Wilds do spisu i gdy wciąż wyświetlane są rundy na liczniku, wszystkie symbole pojawiające się na bębnach mogą być losowo zamienione na symbol Wild. 
 

STACKED WILDS

Stacked Wilds to 3 symbole Wild znajdujące się na sobie i pokrywające cały bęben w trakcie spinu w trybie Wish Master.
 

WYBRANY SYMBOL WILD

Jeśli dżin dodał Wybrany Symbol Wild do spisu, dany symbol pojawiający się na bębnach po spinie zmieni się w symbol Wild (tryb Wish Master wciąż będzie aktywny).
 

MNOŻNIKI

Gdy dżin doda 2 lub 3 mnożniki do spisu, wszystkie kolejne wygrane w trybie Wish Master zostaną powiększone o dany mnożnik. 
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot The Wish Master oferuje poziom zakładu od 1 do 10 oraz 20 linii płatniczych. Video slot posiada 6 różnych wartości monety od € 0,01 do € 0,50.Tabela Wypłat
Poziom zakładu to liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie płatnicze oraz wybraną wartość monety określając tym samym całkowity zakład dla gry.
 
Wartości monety, które można wybrać w Wish Master to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, €0.10, € 0.20 oraz € 0.50. Po pomnożeniu poziomu zakładu przez linie płatnicze oraz wartość monety, można obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład dla gry.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 20 linii zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 20 linii zakładu x wartość monety € 0,50 = € 100
 

TABELA WYGRANYCH

Tabela Wypłat The Wish MasterAby sprawdzić kiedy można wygrać oraz które symbole reprezentują wygraną liczbę monet, uruchom tabelę wygranych. Jak wspomniano wcześniej, zwycięska linia zakładu powstaje dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na linii płatniczej oraz sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę można uruchomić wciskając przycisk „i” (informacja).
Przycisk ten można znaleźć w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wielu wygranych na wielu liniach płatniczych, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, The Wish Master posiada szereg ustawień gry, które można dostosować według własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w lewym dolnym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki które nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, pojawi się menu z listą dodatkowych ustawień.
 
Szybka Gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje: włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięki z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki na poziomie wysoki, średni lub niski
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcję kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna tylko w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)

SLOT THE WISH MASTER INSTRUKCJA OBSŁUGI 

Video slot The Wish Master posiada te same klawisze kontrolne, co wszystkie inne video sloty firmy Netent. Szereg przycisków służy do obsługi video slotu.
ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.  
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla spinu).
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monet.
MONETY: przedstawia liczbę dostępnych monet.

WARTOŚĆ MONET: pozwala ustawić wartość monet.

Previous ArticleNext Article