PlayAmo, Promocje

Slot tygodnia i 4 000 free spinów

Bitwa stołowa

Slot tygodnia w ofercie PlayAmo to tym razem Bob's Coffee Shop. Jest to automat, który na pewno przykuje waszą uwagę zabawnymi animacjami i całkiem przyzwoitymi wygranymi. Tym jednak razem jego wykorzystanie wiązać się będzie z kolejnymi, dodatkowymi profitami. Jak poinformowało bowiem kasyno, może wam zapewnić część z tygodniowej puli 4 000 darmowych spinów, które czekają już na zwycięzców…

Co w ogóle musicie zrobić, aby wygrać? Graj w Bob's Coffee Shop i stawiaj tak często, jak tylko będziesz w stanie. Im więcej zakładów wypuścisz, tym więcej punktów spłynie na twoje konto. Każdorazowo masz na to siedem dni. Na stronie PlayAmo znajdziesz oczywiście licznik, który odmierza ile pozostało czasu, jak również ranking, który pokazuje najlepszą 64 graczy – dokładnie tyle wydanych zostanie właśnie nagród. Najlepsi sięgną nawet po 250 obrotów. Slot tygodnia jest zatem mocno opłacalny.

Każde zawody zawsze startują o godzinie 12:00 w poniedziałek. Liczą się minimalne zakłady o wartości co najmniej 0,50€. Taki typ da wam jeden punkt do zestawienia ogólnego i właśnie na to powinniście polować. Możecie w każdej chwili sprawdzić wasz progres. Nie zwlekajcie przy tym, bowiem konkurencja nie śpi i stara się zyskać przewagę już na samym początku tej zabawy!


Previous ArticleNext Article