PlayAmo, Promocje

Slot tygodnia i nowe rozgrywki

Bitwa stołowa

Te rozgrywki wciągają graczy PlayAmo od wielu miesięcy. Każdorazowo slot tygodnia nadaje tempo zabawie. Wszystko za sprawą puli nagród na którą złożyło się 4 000 darmowych obrotów. Możecie powalczyć o część dla siebie już teraz, aczkolwiek weźcie pod uwagę, że obecne zmagania potrwają aż do przyszłego poniedziałku. Jest zatem sporo szans na pokonanie konkurencji.

Slot tygodnia to zawsze jedna, wskazana gra z oferty PlayAmo. W ubiegłym tygodniu był to Fire Lightning, obecnie mamy do czynienia z… no właśnie, z jakim tytułem dokładnie? Sprawdźcie już teraz. Na stronie operatora widnieje nie tylko tytuł, ale też pełen ranking oraz szczegóły regulamin. Za jego sprawą dowiecie się m.in., że wygrywają te osoby, które zagrały jak najwięcej zakładów za prawdziwe pieniądze. Jeden zakład to jeden punkt do zestawienia.

Liczą się jedynie zakłady w których każdy spin wart jest co najmniej 0,5€. Nagrodą główną jest 250 obrotów, aczkolwiek za kolejne miejsca przysługuje ich także 200, 175 czy 150. Jest zatem o co walczyć, zwłaszcza, że slot tygodnia to pozycja wobec której nigdy nie można przejść obojętnie. To po prostu trzeba sprawdzić na swojej skórze!

Pozostałe turnieje i promocje PlayAmo znajdziecie na ich witrynie. Polecamy.


Previous ArticleNext Article