PlayAmo, Promocje

Slot tygodnia i walka o obroty

Slot tygodnia

Slot tygodnia to szczególnie promowana gra. Co siedem dni kasyno PlayAmo wybiera jeden hit, który staje się dla graczy najważniejszą pozycją we wskazanym czasie. Obecnie, jeszcze dziś i jutro, możecie za sprawą takiego automatu zapewnić sobie nawet 250 darmowych obrotów. A pula całościowa to aż 4 000 zakręceń. Wygląda obiecująco, a jeśli dodamy do tego, że tym razem postawiono na Platinum Lightning Deluxe, całość tylko nabiera większych rumieńców.

Hit ten jest nam doskonale znany. Pozycję od Bgaming testowaliśmy bowiem wielokrotnie. Ta klasyczna owocówka sprawiła nam wiele radości. Dlatego cieszy fakt, że PlayAmo postawiło właśnie na ten konkretny wideo slot. Za każde obrócenie za co najmniej 0,5€ będziecie od kasyna otrzymywać punkty. Im zatem więcej wykręcicie takich oczek, tym większa szansa na odniesienie sukcesu. Czołowe miejsca rankingu możecie sprawdzić na stronie organizatora, bowiem widoczne są przez całą dobę. Slot tygodnia już na was czeka.

Na witrynie znajdziecie także licznik, za sprawą którego marka odlicza do zakończenia tego wydarzenia. Sięgnijcie po Platinum Lightning Deluxe i wygrywajcie. 4 000 darmowych spinów to całkiem sporo, zwłaszcza, że wartość ta podzielona zostanie na 75 najlepszych uczestników. Nie zwlekajcie przy tym, im wcześniej zaczniecie zmagania, tym większa szansa na końcowe powodzenie.

Udanego weekendu!


Previous ArticleNext Article