займ срочно

Artykuły, NetEnt, Slots, Uncategorized

Slot Victorious – Zasady Gry

Super Wrzesień

Video slot Victorious zabierze Cię do Starożytnego Rzymu, gdy armie walczyły między sobą. Ten przepiękny slot został stworzony przez firmę Net Entertainment. 

SZCZEGÓŁY GRYSlot Victorious Gra

Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie Victorious to 96,9%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 243 sposoby na wygraną, 5 osobnych bębnów
Darmowe Spiny, Symbole Wild
 

SAMOUCZEK

Video Slot Victorious nie oferuje linii płatniczych, ale sposoby na wygraną (winways). Istnieją 243 sposoby na wygraną i nie można ich zmieniać. Slot posiada również dobrze znane symbole Wild oraz Darmowe Spiny, których zadanie zostanie opisane poniżej. 
 

SYMBOLE WILD

Slot Victorious Symbole WildSymbole Wild pojawiają się na bębnach 2 oraz 4. Jest to możliwe w trakcie gry głównej oraz podczas Darmowych Spinów. Symbole Wild są bardzo atrakcyjne, ponieważ zastępują inne symbole. W ten sposób mogą stanowić uzupełnienie dla zwycięskich kombinacji i stąd zapewnić wysokie wygrane.
 

DARMOWE SPINY

Runda Darmowych Spinów rozpoczyna się po zdobyciu co najmniej 3 Symboli w dowolnym miejscu na bębnie w trakcie gry głównej. Zaczynają się jednak maksymalnie od lewej strony bębna i biegną do prawej. 3 symbole Darmowych Spinów gwarantują 15 Darmowych Spinów, 4 – 20 Darmowych Spinów, 5 symboli gwarantuje 25 Spinów. Podczas rund Darmowych Spinów możesz wygrać dodatkowe Darmowe Spiny po zdobyciu co najmniej 3 takich symboli. Wygrane podczas rund Darmowych Spinów zostaną pomnożone przez 3. 
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot umożliwia 243 sposoby na wygraną. Możesz dostosować liczbę monet w tym slocie; nazywamy to poziomem zakładu. Poziomy zakładu rozpoczynają się od 1 i kończą na 10. Możesz również wybrać wartość monet. Dostępne monety to: 1 cent, 2 centy, 5 centów, 10 centów, 20 centów oraz 50 centów. Video slot oferuje następujące limity zakładów:
 
Minimalny zakład przy 243 sposobach na wygraną (poziom zakładu 1 + wartość monety 1 cent) = 0,25 euro
Maksymalny zakład przy 243 sposobach na wygraną (poziom zakładu 10 + wartość monety 50 centów) = 125 euro
 

TABELA WYGRANYCHSlot Victorious Tabela Wypłat

Po wciśnięciu przycisku TABELA WYGRANYCH w tym video slocie, uruchomisz tabelę wygranych. W tabeli można znaleźć listę wszystkich zwycięskich kombinacji symboli oraz wypłaty. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane, zwycięskie kombinacje rozpoczynają się maksymalnie od lewej strony bębna i biegną do prawej. W przypadku wielu wygranych w tym samym czasie, wygrane zostaną zsumowane. 
 

USTAWIENIA VIDEO SLOTU

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Video slot posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Jest to możliwe za pośrednictwem 4 ikon w dolnym lewym rogu ekranu.
Ikona głośnika włącza i wyłącza dźwięk.
Znak zapytania otwiera menu pomocnicze.
Przycisk AUTO otwiera menu gdzie możesz ustawić liczbę rund, które mają być automatycznie aktywowane. Możesz również określić kiedy auto-gra ma się zakończyć. Zawsze istnieje możliwość kliknięcia przycisku stop w trakcie automatycznej gry.
Ikona klucza pozwala dostosować następujące ustawienia:
Szybki Spin
Dźwięki z tła
Efekty dźwiękowe
Historia gry (dostępna w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)
 

SLOT VICTORIOUS – INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot Victorious to gra, którą obsługuje się za pomocą przycisków u dołu ekranu. Liczba sposobów na wygraną jest ustalona i nie można jej zmienić. Możesz za to zmieniać wartość monet klikając strzałki poniżej WARTOŚCI MONET. Możesz również ustawić poziom zakładu za pomocą zielonych strzałek poniżej przycisku POZIOM. U dołu ekranu znaleźć można czarny pasek, który informuje o kwocie zakładu dla danej gry. Po zakończeniu ustawień, kliknij środkowych okrągły przycisk, aby rozpocząć kręcenie bębnów.
Za pomocą przycisku MAKS. ZAKŁAD, wybierasz najwyższy poziom zakładu, a bębny zaczynają się kręcić. Dlatego upewnij się, że w pierwszej kolejności ustawiłeś wartość monet.
Przycisk AUTOGRA pozwala ustawić liczbę automatycznych rund, dzięki czemu nie ma konieczności klikania przycisku „kręć” za każdym razem. Można również ustawić moment zakończenia gry automatycznej.
Previous ArticleNext Article