Slot albo inaczej Video Slot to rodzaj jednych z najpopularniejszych gier w każdym kasynie internetowym. Czemu zawdzięczając swoją niewątpliwą sławę, trudno powiedzieć. Stały się popularne chyba z sentymentu graczy do znanych jednorękich bandytów ustawianych w barach czy pubach. Jednak dzisiaj żyjąc już swoim własnym życiem i rozwijają się wraz z najnowszą technologią taką jak Sloty Touch firmy NetEnt dedykowane specjalnie na telefony komórkowe. Video sloty to jeden z najważniejszych elementów każdego poważnego kasyna Online, który może dostarczyć niezapomnianej rozrywki. Żeby zacząć grę wystarczy zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami Slotów:

Cel gry?
Gra na slotach polega na trafieniu zwycięskiej kombinacji, która z kolei oznacza wypłatę wygranej. Zawodnik musi tylko wybrać stawkę za którą chce zagrać i zakręcić bębnem. Jeżeli na ekranie pojawi się jedna z punktowanych kombinacji gracz wygrywa. Możliwe są kumulacje czyli trafienie kilku kombinacji płatnych kombinacji przy jednym zakręceniu.
          Opcje dodatkowe:

          1.W niektórych Slotach gracz może obstawiać jednocześnie kilka linii. Zwiększa to jego szansę na wygraną, ale oczywiście wiąże się z poniesieniem większych nakładów.

          2. Symbole bonusowe – to dodatkowe opcje w grze, które sprawiają, że sloty mają unikalny charakter w porównaniu do innych gier w kasynach online.

W różnych grach występują różne symbole, ale podstawowe dwa to:
• Symbol Wild – Ten symbol zastępuje inne symbole, a wiec szansa na wygraną ogromnie wzrasta.
• Symbol Scatter – ten symbol oznacza darmowe spiny. Czyli darmowe zakręcenia Slotem, bez konieczności wnoszenia stawki.

3. Gry bonusowe – w różnych slotach występują różne wersje tej opcji, ale idea pozostaje niezmienna. Po zebraniu odpowiedniej ilość dedykowanej konkretnemu Slotowi. Masz możliwość grania w dodatkowej wersji gry, ale co najistotniejsze za darmo. Wiec po osiągnięciu gry bonusowej możesz wygrać wiele pieniędzy nie wnosząc kolejnych stawek.

Specjalną odmianą slotów są Jackpoty, które w jednej chwili mogą zrobić z Ciebie milionera. Więc szczegółów w naszej zakładce Jakcpot.

Do rozpoczęcia przygody ze slotami w kasynie internetowym polecamy:

#1 Mr Green 500 PLN
#2 Casino Euro 150 EUR
#3 Betsafe 1200 PLN

Ranking wszystkich rekomendowanych przez nas kasyn online znajdziesz  TUTAJ.