bitStarz, Promocje

Środowe spiny od BitStarz

Środowe spiny

Zdeponuj 30, 80 lub 160 euro i ciesz się swoim doładowaniem darmowych obrotów. Środowe spiny to prezent od BitStarz dla wszystkich tych, którzy właśnie w ten dzień zdecydują się na dokonanie odpowiedniej wpłaty. Nagroda, która na was czeka w znacznym stopniu pomoże uzupełnić sobie konto i sięgnąć po kolejne bonusy na dalszą, udaną rozrywkę.

Jedynie dziś do północy trwa akcja na bazie której wygracie opisywane zakręcenia. Środowe spiny od BitStarz to dodatek, którego ilość uzależniona jest dokonanej wpłaty. Bazując na kwotach, które wymieniliśmy we wstępie, sięgnąć można po odpowiednio 20, 80 i aż 200 free spinów. To potężny zastrzyk ekstra szans, które zrealizujecie w popularnych wideo slotach, po które każdego dnia sięga setki tysięcy graczy.

Oczywiście przy całym wydarzeniu obowiązuje odpowiedni regulamin. Dodatkowo nie zapominajcie o kolejnych promocjach od BitStarz. Wciąż aktywne są Table Wars, Slot Wars czy też bonusy w Rook's Revange, a także ten poniedziałkowy, który ponownie aktywować będzie można już 17.09!

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article