AstralBet, Promocje

Środowy bonus Oriona w zestawieniu AstralBet

Wtorkowe szaleństwo

Wracamy do tej akcji po raz kolejny, bo AstralBet wykonał przy niej kawał dobrej roboty. Darmowe spiny co tydzień to zresztą nie lada gratka dla każdego, kto szuka premii i większych środków na swoją dalszą grę. Środowy bonus Oriona jest tego doskonałym przykładem. Jak funkcjonuje i dokładnie jakich profitów możecie się tutaj spodziewać?

AstralBet otworzyło to zagadnienie już na początku swojej działalności i cieszymy się, że jego skuteczność pozwala na wykorzystywanie akcji dalej. Ten środowy bonus zapewnia bowiem 30 darmowych zakręceń przy wszystkich wpłatach, które dokonacie w ten właśnie dzień od godziny 00:00 do 23:59. Minimalny depozyt kasynowy to przy tym wszystkim 20 euro (lub ekwiwalent w innej walucie).

Swoje obroty wykorzystacie w grze Astro Magic, czyli wideo slocie, który zyskał przychylność użytkowników z całego świata. Pamiętajcie jednak, że bonus przysługuje tylko w ten jeden dzień tygodnia i nie można się o niego ubiegać np. w czwartek. Środkami należy 35-krotnie obrócić przed dalszym zleceniem ich wypłaty.

O pozostałych warunkach i zasadach promocji przeczytacie na stronie AstralBet.


Previous ArticleNext Article