AstralBet, Promocje

Środowy bonus Oriona znowu zawitał do AstralBet

Środowy bonus

AstralBet jest niewątpliwie kasynem, do którego chętnie wracamy. Marka ta oferuje w końcu odnawialne promocje, które wykorzystywać można przez cały tydzień. I takim też sposobem ich środowy bonus Oriona zawitał na naszą stronę raz jeszcze. Za jego sprawą odbierzecie 30 darmowych obrotów w wideo slocie AstroMagic. I nie trzeba się interesować kosmosem, by uznać go za szalenie atrakcyjny.

Środowy bonus Oriona dostępny jest wyłącznie w ten dzień tygodnia. Można go odebrać do 23:59, po czym zostanie automatycznie wygaszony i zamieniony na kolejny. By po niego sięgnąć, musicie w wyznaczonym czasie dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20€. Nie ma tu żadnych dodatkowych haczyków i ustaleń, 30 free spinów będzie wasze. Warto je wykręcić od razu, szczególnie, że w trwającym tygodniu każdy z nas ma… więcej czasu.

Bonus można odebrać raz na tydzień. Jest w pełni odnawialny, dlatego też w kolejnej części marca zrealizujecie go w razie chęci ponownie. Środkami finansowymi uzyskanymi z obrotów w AstroMagic należy 35-krotnie obrócić. Dopiero wówczas będą one gotowe do wypłacenia na wasze konto. O pozostałych warunkach przeczytać możecie bezpośrednio na stronie AstralBet.

Pamiętajcie, że po zakończeniu tej akcji możecie automatycznie skorzystać z kolejnej. Tym razem będzie to doładowanie 20% do kwoty 100€. Zasady do tego dopisane, jak również do dalszych akcji, znaleźć można również na naszym blogu. Zapraszamy do lektury i przede wszystkim – do wygrywania!


Previous Article