Aktualności, Expekt

Stan kumulacji w kasynie Expekt

Stan kumulacji

Przez znaczną część roku Mega Moolah było najbardziej kasowym wideo slotem na świecie. Wygląda na to, że gra znowu wraca do łask graczy, bowiem możecie za jej sprawą (a także poprzez jej edycję ISIS) wygrać do 20 milionów złotych za jedno zakręcenie. Kwota robi wrażenie, dlatego nic dziwnego, że Expekt promuje tytuł. Stan kumulacji kusi, szczególnie, że liczyć możecie także na inne hity progresywne.

Stan kumulacji Expekt jest oczywiście mocno zmienny. Pod koniec miesiąca było to przeszło 61 milionów i właśnie wokół takich wartości będziemy zapewne krążyć również i w sierpniu. Najwięcej do kwoty dokładają się takie gry jak Mega Fortune (ponad 13 milionów), a także Arabian Nights (fot., ponad 3,5 mln) oraz Hall of Gods (ponad 3 miliony). To właśnie te propozycje przeniosą was w świat bogactwa, które – naprawdę – może być wasze.

Milion złotych

Bardzo ciekawe i nietypowe kwoty zaoferuje wam także Divine Fortune, które oferuje obecnie pół miliona złotych. Super Lucky Frog dodaje do tego połowę tej wartości, dlatego też mówimy o naprawdę mocnych nagrodach. Jeśli chcecie po nie sięgnąć, musicie jednak dołączyć do gry, założyć konto na Expekt i grać za prawdziwe pieniądze. Im wyższe będą wasze stawki, tym większe jackpoty. Tu nie ma się co wahać, trzeba łączyć zabawę z okazją życia…

Jednocześnie przypominamy, że w ofercie znajdziecie kilkaset wideo slotów z różnych kategorii, a także dedykowane promocje, które mogą was wspierać na całej drodze kasynowej.


Previous Article