Promocje, Unibet

Studio NetEnt wspiera Unibet

Studio NetEnt

Aż 125 000 złotych znajdziecie w puli nagród turnieju Unibet. Marka za sprawą jednego z najsłynniejszych dostawców przygotowała dla nas niebagatelne zawody. Studio NetEnt, które odpowiada za selekcję gier wybranych do wydarzenia, wykonało świetną pracę. Dzięki temu poznacie takie wideo sloty jak chociażby Twin Spin, Piggy Riches, Jack Hammer czy nawet Narcos, bazujący na słynnym serialu, który możecie kojarzyć chociażby z Netflixa.

Studio NetEnt nie przebierało zresztą w środkach, podobnie jak i Unibet. Pula jest w końcu naprawdę imponująca. Za pierwsze miejsce wygrać można aż 25 tysięcy złotych, a to przecież całkiem sporo. By znaleźć się na szczycie zestawienia, musicie grać za prawdziwe pieniądze we wskazane automaty przy stawce nie niższej niż 0,5 zł za jeden obrót. Wyniki możecie monitorować poprzez tabelę rankingową ze strony organizatora.

Promocje tygodnia

Do turnieju musicie się zapisać. Wystarczy tu praktycznie jedno kliknięcie na Unibet. Potem czeka już zwyczajnie batalia na stronie. Naturalnie, wliczane są tylko te wideo sloty, które wskaże firma. Całość potrwa do 16-go grudnia i właśnie do tego czasu musicie się ubiegać o swoje szanse. Czy się wam uda? Tu wszystko zależy od was samych, chociaż odrobina szczęścia na pewno się przyda.

W promocji i turnieju obowiązuje regulamin z jego warunkami i zasadami. Znajdziecie je po przejściu na zakładkę zawodów. Powodzenia, niech wygra lepszy!


Previous Article