Betsson, Promocje

Super Wrzesień w promocji Betsson

Super Wrzesień

90 000 złotych w gotówce i darmowych zakręceniach. Tak właśnie prezentuje się zestawienie nagród w najnowszej promocji od Betsson. Super Wrzesień, bo to właśnie o tej akcji mowa, zachęca nie tylko dużymi nagrodami, ale też samą prostotą. Inna sprawa, że kasyno w tym miesiącu daje nam niezwykle dużo okazji do tworzenia takich materiałów – tam po prostu dzieje się dużo!

Super WrzesieńObróć koniecznie 200 złotych w wideo slotach Berryburst, Dazzle Me, Blood Suckers, Victorious lub Koi Princess i otrzymaj jeden los do loterii głównej. Super Wrzesień będzie szczęśliwy 610 użytkowników, z czego dziesięciu z nich otrzyma nagrody gotówkowe, a pozostała część bardzo cenne free spiny. Każdy z nich ma wartość aż 4 złotych.

Każdego dnia ubiegać się można o maksymalnie 50 losów. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w poniedziałek, 24-go września. Biorąc pod uwagę, że wskazane sloty należą do ścisłej czołówki i są grami pożądanymi, zdecydowanie polecamy. Być może wystarczy wam tylko jeden los do tego, by wygrać główne 10 000 złotych?


Previous ArticleNext Article