Betsson, Promocje

Świąteczne promocje już w ofercie Betsson

Świąteczne promocje

Kalendarze sylwestrowe opanowały wszystkie kasyna internetowe. Nic zatem dziwnego, że świąteczne promocje znajdziecie także na Betsson. To właśnie ta marka zasypuje nas każdego tygodnia akcjami całodobowymi. Wiemy już teraz, że zdecydowano się je powielić, ale w mocno zimowym stylu. Spójrzcie jak prezentuje się nowe zestawienie na podstawie którego każdego dnia przyznawane będą nagrody.

Te świąteczne promocje są niezwykle charakterystyczne, bowiem wymienia się je raz na dwadzieścia cztery godziny. Betsson zadbało o to, by różnorodność i jakość były tu motywami przewodnimi. Oczywiście zaraz obok śniegu i akcentów noworocznych. Nie wiemy jeszcze jak będą się kształtować bonusy przed końcem roku i bezpośrednio na święta, obecnie jednak kolejno od poniedziałku zyskacie: darmowe spiny, kolejne obroty, turniej z pulą 5 000 euro, zestawy spinów, cashback oraz niespodziankę i następną już paczkę obrotów.

Wszystko to podlega oczywiście stosownym zasadom. Warunki i regulamin dostępny jest na stronie Betsson i dotyczy każdej promocji z osobna. Polecamy zajrzeć na witrynę i korzystać każdego dnia, mając jednocześnie na uwadze, że o 23:59 zestawienie z danego dnia wygasa.


Previous ArticleNext Article