Betsson, Promocje

Świąteczny kalendarz Betsson

Świąteczny kalendarz

Szalenie miło informować o takich wieściach. Betsson po raz kolejny z rzędu zdecydował się wypuścić swój świąteczny kalendarz adwentowy. Oznacza to, że przez cały miesiąc czekać na was będą kolejne promocje w różnych formach. Jakie będą to dokładnie? Wszystko to wyjaśniamy w naszym krótkim wpisie, ale już teraz zapraszamy na ich witrynę i zachęcamy do wyciągania kolejnych dodatków.

A tych jest tu naprawdę sporo. Po pierwsze jednak konieczne są zapisy. Musicie to zrobić jedynie raz. Opcja aktywuje się po zalogowaniu na swoje konto. Następnie będziecie mogli otwierać kolejne prezenty, które ukryte są pod konkretnymi polami ze strony operatora. Świąteczny kalendarz zmienia swoje dodatki każdego dnia, wyłączając jeden przed północą i włączając drugi chwilę po wybiciu dwunastej.

Powiększone wygrane

Przykładowy bonus na jutro zapewnia następujący dodatek: “Odbierz zakład na żywo bez ryzyka 40 PLN. Aby go zdobyć, obróć dzisiaj co najmniej 100 PLN w Zakładach z kursem min. 1,50 na każde wydarzenie w ofercie przedmeczowej. Nagroda zostanie od razu dodana do Twojego konta.” – kolejne będą dla was dostępne dopiero we wskazane dni, dlatego powinniście sprawdzać możliwości zawsze przy pierwszej okazji.

Na chwilę obecną nie jest wiadome do kiedy potrwa cały bonus, ale już teraz możemy wam zdradzić, że Betsson dodatkowo oferuje premię w postaci Wyścigu Obrotu, który skierowany jest do tych, którzy grać będą przy każdej dostępnej tam promocji. Aktywność zatem popłaca, zwłaszcza, że otrzymacie tu wyjątkowe prezenty w postaci doładowania gotówkowego oraz darmowych obrotów. Wszystko zależne od tego, za ile zagracie.

Szczegóły wyścigu jak również codziennych promocji dostępne są u operatora. Powodzenia!


Previous Article