Betsson, Promocje

Świąteczny poker i szaleństwa kasyna Betsson

Świąteczny poker

Trzeba przyznać, że określenie świąteczny poker ma na stronie Betsson specjalne znaczenie. Ten internetowy operator rozrywki oferuje bowiem liczne rozwiązania i promocje, które dosłownie zasypują zainteresowanych graczy. Spodziewać się można wyzwań, turniejów w różnych odmianach gry, freerolli czy nawet wielkich kulminacji. W tym krótkim wpisie przytoczymy jeden przykład, który idealnie oddaje zaangażowanie kasyna w udaną rozrywkę.

Turniej Oh Oh Omaha to właśnie jedna z propozycji, której dobrze jest się przyjrzeć. Świąteczny poker Betsson gwarantuje w tym przypadku zmagania nakierowane na wykonywanie konkretnych zadań podczas gry. Wystarczy przejść do stołów Omaha i rozpocząć wykonywanie wskazanych działań, co automatycznie zagwarantuje odblokowanie pewnych nagród.

Za wykonanie ich wszystkich otrzymacie nie tylko nagrody pieniężne, ale również bilet udziału do turnieju głównego z pulą nagród 2 500 euro. Na deser do kieszeni wpadnie podwójny ‘starter pack' do świątecznego wyścigu, gdzie prezenty mają jeszcze pokaźniejszą wartość. Tu naprawdę jest o co walczyć…

… a opisaliśmy tylko jeden z kilku trwających eventów!


Previous ArticleNext Article