PlayAmo, Promocje

Świąteczny wyścig i 100 000 euro do podziału

Bitwa stołowa

Aż do końca roku trwa świąteczny wyścig od PlayAmo. Jest on na tyle atrakcyjny i konkretny, że przypominamy o tym wydarzeniu raz jeszcze! W puli nagród znalazło się aż 100 000 euro w gotówce. Podzielona została na trzy kolejne etapy, a każdy z nich przewidziano dla graczy, którzy wydają różne kwoty pieniężne na swoją rozgrywkę. Nie musisz być zatem krezusem, by skorzystać i… wygrać!

Świąteczny wyścig ma trzy etapy: low, middle i high. Każdy z nich odpowiada granym stawkom. PlayAmo przygotowało całość tak, by nawet osoby rywalizujące przy wideo slotach za 0,10€ miały z tego coś dla siebie. Jeśli zatem gracie za minimalne kwoty, dołączcie, tu naprawdę można wygrać do 2 000 euro przy trybie LOW. Brzmi obiecująco, ale jeszcze większe pieniądze spotkacie na kolejnych etapach. Wygrane bowiem to odpowiednio 3 000 oraz 5 000€.

75, 60 i 50. Tylu będzie zwycięzców na kolejnych etapach. Grane stawki zmieniane i podwyższane są na każdym z nich, co wydaje się oczywiste. Ostatni zaczyna się przy 8 euro za jednego spina. To spore wartości, ale nagrody mogą tu robić wrażenie. Dlatego też zapraszamy na stronę kasyna, gdzie ten świąteczny klimat można wyczuć także i przy innych wydarzeniach.

Ho ho ho!


Previous ArticleNext Article