Betsson, Promocje

Święte Spiny? Tak, przynajmniej w kasynie Betsson

Święte spiny

Dzień Świętego Patryka to jedno z ważniejszych wydarzeń w Irlandii. Od pewnego czasu wydarzenie to zaczęło jednak wywierać pozytywne wrażenie także w pozostałej części Europy. Duża w tym zasługa wideo slotów, które często nawiązywały do magicznych, zielonych istotek zamieszkujących tamte regiony. Tak też i w tym roku możecie się cieszyć propozycją Betsson, które to zaserwowało nam Święte Spiny. No, przynajmniej tak możemy je nazwać.

Sama promocja trwa przez siedem dni i jak zaznacza kasyno, może każdorazowo zapewnić wam dodatkowe doładowania w formie darmowych obrotów. Wystarczy zrealizować jeden z postawionych na stronie celów. Pierwszym z nich – a musicie je wybrać poprzez jedno kliknięcie – jest realizacja obrotu na wysokości 50 złotych, co automatycznie zapewni wam 50 darmowych obrotów w Finn and the Swirly Spin (Fot.). Święte Spiny czekają!

Jeśli jednak zrealizujecie to założenie i wciąż będzie wam mało, wystarczy kliknąć kolejną ramkę na witrynie Betsson i wybrać dalszą promocję. Zapewni ona 100 czy nawet 200 obrotów. Ponieważ propozycja jest częściowo odnawialna, możecie zrealizować do siedmiu bonusów zaprezentowanych przez operatora.

Po szczegóły zapraszamy na ich stronę.


Previous ArticleNext Article