Expekt, Promocje

Szalony jackpot w akompaniamencie promocji

ogromna kumulacja

Sytuacja mocno niecodzienna, bo takich wartości nie widuje się zbyt często. Śmiało można zatem powiedzieć, że to… szalony jackpot. Łączna wartość kumulacji w kasynie Expekt przekroczyła już 71 milionów złotych i nie będzie dla nas zaskoczeniem, jeśli kwota ta już wkrótce ponownie urośnie. A wszystko to przy akompaniamencie doskonałych promocji!

Obecnie jackpot progresywny to już 71 400 000 złotych, aczkolwiek coraz więcej graczy z całego świata decyduje się na podjęcie wzywania, stąd też kwota rośnie w zastraszającym tempie. Nie będzie przecież żadną niespodzianką sytuacja, w której na liczniku zobaczymy nawet i sto milionów! Lwia część tej wartości pochodzi z Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS, gdzie kumulacje przekroczyły 22 miliony. Do tego dochodzi Hall of Gods z 16 milionami na koncie!

Jest o co walczyć, dlatego jak nigdy, zachęcamy do dołączenia do kasyna Expekt. Znajdują się tam zresztą cotygodniowe promocje, które mogą wam pomóc w osiągnięciu celu. Aż do soboty kasyno będzie bowiem wydawać doładowania gotówkowe, cashback, czy premie w postaci darmowych spinów. Wszystko to na wyciągnięcie ręki. Uzyskane środki bez trudu będzie można przesłać następnie na jedną z gier progresywnych.

Przypominamy, że jackpoty w tym przypadku to 13 pozycji stworzonych przez najlepsze studia deweloperskie. Powyżej miliona wygracie jeszcze w Arabian Nights.


Previous ArticleNext Article