Expekt, Promocje

Szczęśliwy blackjack i promocja trwa!

Aktualny jackpot

Moskiewskie kasyno to niezwykła promocja Expekt, która na każdy dzień Mundialu oferuje nam nowe, ciekawe bonusy. Na dziś przewidziano pomysł pt. Szczęśliwy blackjack. Może on zapewnić odpowiednio duże doładowanie gotówkowe, w zależności od tego, jakie stawki zaryzykujesz przy stołach wskazanych przez operatora.

Jak czytamy na stronie Expekt, jeśli postawicie 100 złotych przy jednym z dwóch ekskluzywnych stołów, otrzymacie 20 złotych w gotówce bonusowej. Ten szczęśliwy blackjack może zatem dać spory zastrzyk kasy. Należy przy tym pamiętać, że oferta ważna jest jedynie do północy, w tym jednak przypadku zdecydowano się ją przedłużyć także na piątek. W przypadku weekendu mowa jest jednak o kolejnej zmianie.

Co zatem czeka na chętnych graczy? “Dołącz do naszej tabeli wyników i walcz o darmowe spiny oraz nagrody gotówkowe! Przez 6 dni zbieraj punkty za swoje zakłady i zgarniaj nagrody za każdy poziom, który osiągasz … Do 4 000 złotych w gotówce, które możesz dostać się na ostatnim poziomie! Dołącz do gry i zobacz wszystkie szczegóły na stronie Rankingu.” – komentuje Expekt.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article