1xSlot, Promocje

Tajemniczy Prezent jako następny turniej 1xSlot

2 000 euro. Dokładnie tyle środków przeznaczyło Tom Horn na najnowszy turniej od 1xSlot – Tajemniczy Prezent. Pieniądze będą przekazane najlepszym graczom, którzy zdecydują się podjąć rękawice i dołączą do walki o najlepszy wynik w najbliższym tygodniu. Za pierwsze miejsce przysługuje aż 400 euro, zatem nie ma tu co zwlekać i odkładać gry na potem, o swoje punkty zawalcz już teraz!

Tajmniczy Prezent potrwa od 1-go do 10-go lipca. W tym czasie wszyscy zainteresowani muszą spróbować swoich sił w takich wideo slotach jak Sherlock. A Scandal in Bohemia, Pandas Run, Hot Blizzard. Każda z tych gier pochodzi oczywiście od Tom Horn, które to wspólnie z 1xSlot organizuje całe przedsięwzięcie. Otrzymacie tu 10 punktów za każde wygrane 1€. Marka jednocześnie nie wyznacza kwoty minimalnej wymaganej do obrotu.

Wyniki aktualizowane są każdego dnia w tabeli turniejowej. Możecie ją sprawdzać na stronie organizatora. 1xSlot zaprasza także do poznania regulaminu, w którym wymieniono kilka bazowych punktów na podstawie których dowiecie się jak grać oraz w jakich dokładnie przedziałach czasowych.

Pamiętajmy, że kasyno słynie z licznych turniejów, dlatego nawet jeśli nie zdążycie z udziałem w tym konkretnym, czekają na was kolejne. Ich pełna lista dostępna jest na stronie, gdzie z tego miejsca z wielką przyjemnością was odsyłamy!


Previous Article