1xSlot, Promocje

Trójetapowy turniej w grach Red Rake

Trójetapowy turniej

Przed wami wyjątkowy, trójetapowy turniej od 1xSlot. Jego wdrożenie możliwe okazało się za sprawą współpracy z Red Rake. Studio deweloperskie dołożyło część nagród i to właśnie w gry od tego dostawcy przyjdzie wam rywalizować w najbliższym czasie. A jest o co zagrać, szczególnie, że łączna pula wynosi tu 1,000€. Jak zapewnić sobie część tych środków i do kiedy macie na to czas?

Trójetapowy turniej wystartował 15-go maja. Kolejna jego faza dostępna będzie w dniach 21 – 23 maja i następnie od 28 do 30-go dnia tego miesiąca. W każdym przypadku zasady będą jednakowe – musicie zdobywać punkty w udostępnionych wideo slotach. Jakie są to gry i jak działa przyznawanie oczek za aktywność? Sięgnijcie po Secrets of the temple, Mysteries of Egypt, Million 7.

Turniej iSoftBet

Otrzymacie 100 punktów za każde 1€, które wygracie. Liczy się zatem odrobina szczęścia i wytrwałość. 1xSlot zadbało przy tym, by sloty Red Rake kusiły na każdym kroku. Zastosowano tam rozwiązania, które w istocie spodobają się wszystkim śmiałkom. Nie braknie trybów Wild czy Scatter, Bonus lub ogólnie, gier dodatkowych. Forteca w Dżungli, bo tak nazywa się ten turniej, będzie zatem mocno ciekawy.

W każdym etapie wygrać można 1,000€, które dzielone jest na pięciu najlepszych graczy. Sami musicie zadbać o to, by znaleźć się w tym zaszczytnym gronie.

Powodzenia!


Previous Article