Promocje, Unibet

Trwa turniej live od Unibet

Loteria codzienna

Unibet ponownie wychodzi do swoich graczy z propozycją dobrej zabawy! Tym razem przyszła pora na turniej live, który zorganizowano w ich kasynie na żywo. Jeśli zatem w najbliższych dniach macie więcej czasu i chcecie spróbować znacząco powiększyć swoje zasoby finansowe, koniecznie dołączcie do wyścigu. Cała zabawa potrwa do 5-go lipca!

Zasady tych zawodów są możliwie najłatwiejsze. Wystarczy zapisać się na stronie Unibet do akcji, po czym wejść do ich działu kasyna na żywo. Turniej live polega na rozgrywaniu maksymalnie dużej ilości gier. Każda z nich to pojedynczy punkt, tym samym, jeśli chcecie wygrać, zwyczajnie bądźcie cały czas aktywni. Nagrody trafią do stu pierwszych osób, z czego numer jeden otrzyma 10 tysięcy euro w gotówce.

Minimalna wartość pojedynczego spinu, który uprawni was do zabawy to 0,10 euro. Oczywiście trzeba zagrać co najmniej jedną rundę, aby zostać zakwalifikowany do zabawy, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że konkurencja rozegra znacznie więcej. Ranking nie jest publiczny, dlatego trzeba tu liczyć na swoje wyliczenia. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article