Expekt, Promocje

Trwające promocje Expekt na ten tydzień

Wyścigi slotów

Jeśli chodzi o kalendarze kasynowe, to bez wątpienia Expekt wiedzie w nich w ostatnich miesiącach prym. Znajdziecie w nich trwające promocje, na podstawie których uzupełnicie swoje środki finansowe o kolejne bonusy i premie, które wykorzystacie dalej w rywalizacji z operatorem. Czego spodziewać się we czwartek, piątek i sobotę? Już tłumaczymy.

Wszystkie akcje tego rodzaju widnieją online dokładnie 24 godziny. Tym samym dziś do północy możecie się ubiegać o odrębny bonus. Trwające promocje podzielone są następująco: Na czwartek opracowano doładowanie gotówkowe na poziomie 25%, które wykorzystać będzie można w Crystal Queen. W ten sposób sięgnąć można po maksymalnie 200 złotych w gotówce bonusowej.

W piątek natomiast zyskacie cashback na poziomie 5%. Wartość ta pokazuje, że jeśli podejmiecie próbę w wideo slotach, zgarniecie zwrot gotówki na poziomie właśnie 5%. Takie środki następnie bez trudu ponownie rozdysponujecie w swoich ulubionych pozycjach. Może to być chociażby Guns N' Roses, które cenione jest na Expekt szczególnie w soboty, bowiem właśnie wówczas czekać będzie ekstra 50% więcej środków do wydania.

Przedsięwzięcie jest odnawialne, dlatego od poniedziałku spodziewać się można kolejnych promocji.


Previous ArticleNext Article