1xSlot, Promocje

Turniej alchemików (2000€ w puli)

Turniej Alchemików

1xSlot kończy powoli następne zawody. Turniej alchemików, bo o nim tu mowa, to wydarzenie powstałe przy współpracy z Reel NRG. Studio deweloperskie udostępniło swoje trzy wideo sloty i to właśnie w nich będziecie się ubiegać o swoje punkty i oczywiście jak najlepszy wynik. Wygra tylko pięć osób, zatem znalezienie się w tak ekskluzywnym gronie musi się wiązać z odpowiednio wysokim doładowaniem gotówkowym. I tak jest rzeczywiście, możecie wygrać nawet 750€!

Turniej alchemików, który dla was opisujemy, bazuje na grze za prawdziwe pieniądze. Za każde 1€, które obrócicie w jednym z wybranych wideo slotów, otrzymacie 100 punktów rankingowych. Jest to zatem standardowy zapisek kasyna 1xSlot, które niemalże zawsze posiłkuje się właśnie taką propozycją. Musicie przy tym rozegrać nie mniej niż 50 rund. Dopiero wówczas zostaniecie uwzględnieni w rankingu najlepszych i będziecie mogli monitorować swój progres.

Grami oddelegowanymi do turnieju są Leprechaun's Reels, Reel Hunters, Alchemy Magic. Jeśli wciąż ich nie znacie, warto ten stan rzeczy zmienić. Wpływa na to bardzo ważna kwestia – są innowacyjne i oferują ogromne wygrane. Przykładem jest drugi z tych tytułów, który ma w sobie zaimplementowaną tzw. drogę mnożników. Im lepiej gracie, tym większe nagrody wpadać będą na wasze konta. Na jednym z dostępnych poziomów wygracie nawet 350 razy więcej niż początkowa pula, jaką wykręciliście.

Pełen regulamin turnieju dostępny jest na stronie 1xSlot. Ponieważ zawody skończą się już 26-go stycznia, warto zapoznać się z rozpiską na kolejny tydzień. Będziemy zresztą na bieżąco informować was o progresie i dalszych wyzwaniach tego unikatowego kasyna.

Powodzenia!


Previous Article