1xSlot, Promocje

Turniej bakarat dla śmiałków

Turniej bakarat

1xSlot organizuje kolejne wielkie zawody. Tym razem w grę wchodzi turniej bakarat, za sprawą którego wygrać możesz nawet 1 600€. Jak informuje firma, w grę wchodzi jeszcze cashback, który przewidziany jest dla 30 najaktywniejszych śmiałków, którzy stracą największe środki w czasie trwania wydarzenia. A to będzie dla was dostępne od teraz aż do 5-go lipca. Jest zatem sporo czasu, by śrubować swoje wyniki w grze na żywo, z prawdziwym krupierem.

Całe to przedsięwzięcie nakierowane jest na stół Dragon Boat Baccarat, który znajdziecie w kasynie na żywo od 1xSlot. To właśnie tam musicie grać za prawdziwe pieniądze z prowadzącym grę. Najlepszych pięciu graczy podzieli się tu łączną pulą nagród. By w ogóle znaleźć się w tym gronie, musicie aktywnie obstawiać kolejne zakłady. Za każde 1€ rozegrane w grze otrzymacie 1 punkt do zestawienia. Tym samym, jeśli zagracie za 250€, otrzymacie 250 oczek.

Kasy

Dodatkowo 1xSlot informuje, że 30 osób, które przegra najwięcej, otrzyma zwrot na poziomie 5% utraconych środków. Nawet jeśli się wam zatem nie powiedzie, możecie liczyć na stosowną premię od kasyna, którą ponownie wydacie na ulubione gry, a tych przecież na stronie nie brakuje. Poza trybem LIVE widoczne są bowiem wideo sloty i automaty klasyczne w ogromnej ilości.

Więcej informacji o regulaminie z jego warunkami i zasadami znajdziecie bezpośrednio na stronie operatora. To właśnie tam odsyłamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił. Bierzcie się do roboty, to się naprawdę opłaca!

PS. Zapraszamy do pozostałych turniejów, które znajdziecie na stronie operatora.


Previous Article