Betsafe, Promocje

Turniej Betsafe z wielkimi nagrodami

Turniej Betsafe

Aż do 6-go października potrwa turniej Betsafe, który podzielono na kilka etapów i odrębnych szans na zwycięstwo. Całość jest przy tym szalenie prosta i bazuje na rywalizacji w przedstawionych wideo slotach. Warto zawalczyć o swoje szanse, bowiem pula nagród jest tu ogromna. Łącznie przygotowano 40 000 złotych, ale czeka także podwójny wyjazd do Nowego Jorku. A kto nie chciałby zwiedzić słynnych Stanów Zjednoczonych?

Cały turniej Betsafe to opcja Zrzutów oraz Boosterów. W pierwszej opcji konieczne konieczna jest gra za 3 złote. Każdy wydatek tego rzędu da wam opcję wywalczenia dla siebie części z puli 20 000 złotych. Nagrody są tu wydawane losowo, dlatego przy odrobinie szczęścia uda się sięgnąć po dobrą kasę po zaledwie kilku próbach. Do zawodów włączono pięć gier i są to Wolf Gold, Sweet Bonanza, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen oraz Mustang Gold i Pirate Gold.

Wolf Gold
Wolf Gold

Druga część to zapowiedziane Boostery. Czekają na was jeszcze dwa z nich – 3-go października oraz od 4-go do 6-go. Pierwszy to walka o 5 000 złotych, drugi o dwa razy tyle. W tym przypadku liczy się najlepszy mnożnik pojedynczej wygranej. Tu również zatem może się wam udać dość szybko. Dlatego też wydarzenie od Betsafe jest tak szalenie atrakcyjne, szanse są duże bez względu na wasze zasoby finansowe.

O tym jak dokładnie grać przekonacie się na stronie operatora. Znajdziecie tam także wymienione wyżej wideo sloty, które najpierw możecie poznać całkowicie za darmo. Odpowiada za to tryb DEMO, które kasyno zaimplementowało do wszystkich wideo slotów z oferty.


Previous Article