1xSlot, Promocje

Turniej “Dzika dolina” na ostatniej prostej

Dzika dolina

Ruchy! Ruchy! Dzika dolina kończy się już dziś! Oznacza to, że najnowsze zawody kasyna 1xSlot w końcu wyłonią najlepszego uczestnika. Do podziału aż 1,000€, a o środki możesz się ubiegać również ty. Wystarczy, że posiadasz tam aktywne konto i grasz za prawdziwe pieniądze. Wyznaczono do tego konkretne wideo sloty i to własnie one będą waszym polem bitwy. Spróbujesz zawalczyć o jedno z zaledwie pięciu promowanych lokat? Wyzwanie w sam raz na czwartek!

Dzika dolina to turniej kasyna 1xSlot, który kończy się dziś o 23:59. Właśnie do tej godziny możecie zbierać punkty na swoje konto. Kolekcjonuje się je za sprawą takich wideo slotów jak Victoria Wild i Start-up Valley. Za każde 1€, które w nich wygracie, otrzymacie 100 punktów do rankingu generalnego. Rzecz jasna im więcej ich zgarniecie, tym większe profity dla was. Nagrodzonych zostanie pięciu śmiałków, a pula podzielona zostanie następująco: 400, 250, 200, 100, 50 euro.

Ilość punktów zebranych przez obecnie najlepszych graczy możecie odnotować bezpośrednio na stronie 1xSlot. To właśnie tam widnieje zresztą prosty regulamin tej propozycji. 1,000€ do podziału to ciekawa gotówka, ale w grę wejdzie tu oczywiście fakt, że zaledwie pięciu śmiałków może liczyć na premię. Będzie to zatem jasny przekaz do konkurentów – ja tu jestem najlepszy. Nie ma się zatem co wahać. Poznajcie automaty i przejdźcie do aktywnej gry. Czas ma tu znaczenia.

Więcej informacji o promocji znajdziecie w krótkim regulaminie. Marka informuje tam m.in. o tym, że wygrane wysyłane będą w ciągu 72 godzin od momentu zakończenia tego wyzwania. O swojej pozycji zostaniecie poinformowani w specjalnej wiadomości.


Previous ArticleNext Article