1xSlot, Promocje

Turniej Fugaso od 1xSlot

Turniej Fugaso

Do 19-go sierpnia potrwa wyjątkowy turniej Fugaso, za którym stoi kasyno 1xSlot. Zapewniają oni pulę nagród na poziomie 7 777€! Czy zagwarantujecie sobie odpowiednio dużą część z tej gotówki? Wszystko zależy tylko i wyłącznie do was, szczególnie, kiedy lubicie rywalizację z innymi graczami i macie ochotę utrzeć nosa pozostałym zarejestrowanym użytkownikom tej marki. Jak to zrobić? Już wyjaśniamy.

Turniej Fugaso opiera się na wideo slotach, stworzonych właśnie przez tego dewelopera. Jak informuje marka, konieczne jest granie w takie tytuły jak Imhotep Manuscript, Trump It Deluxe, Fugaso Airlines, Stoned Joker. Za każde postawione 1€ otrzymacie od kasyna 100 punktów. Im aktywniejsi zatem będziecie, tym większe szanse na końcowy sukces. A jest o co walczyć, za pierwsze miejsce przysługuje tutaj 1 500€ w gotówce! Musicie przy tym rozegrać co najmniej 50 rund.

Egipski turniej

Nagrodzonych zostanie 29 osób. O tym, jakie pieniądze możecie sobie zapewnić przeczytacie bezpośrednio na stronie 1xSlot, które jest tu organizatorem. Na tej samej witrynie znajdziecie wszelkie warunki i zasady, które są dopisane do wydarzenia. Możecie zatem w spokoju obserwować pełne wytyczne i w pełni się do nich następnie dostosować.

1xSlot słynie z organizacji licznych turniejów. O ich pełnej ofercie możecie przeczytać także u nas. Warto być na bieżąco, bowiem w każdym tygodniu czeka tysiące euro, po które wystarczy sięgnąć…


Previous Article