PlayAmo, Unibet

Turniej i darmowe spiny w Hugo Goal

Hugo Goal

600 nagród w najnowszej promocji Unibet? To nie sen, ani żaden z sieciowych żartów. Internetowe kasyno przygotowało loterię, którą połączono dodatkowo z wydarzeniem, na podstawie którego wydanych zostanie ogromny zestaw darmowych spinów. Wystarczy podjąć rywalizację i zagrać w nowego wideo slota, Hugo Goal. Ta świeża propozycja idealnie włączy nas w piłkarskie mistrzostwa…

Gra Hugo Goal to jeden z najnowszych hitów, który ma nas odpowiednio nastroić do przyszłej rywalizacji Polski na Mundialu. Przy okazji możecie wygrać swoją część ze 120 000 euro, które wdrożono do puli nagród. Dodatkowo każdy uczestnik loterii otrzyma 20 darmowych spinów, które wykorzystacie właśnie w wymienionym slocie. Jesteście gotowi na takie wyzwanie?

Aby się do niego zapisać, należy przejść na stronę Unibet oraz przekręcić co najmniej 115 złotych we wspomnianej wyżej grze. Automatycznie zapewni wam to zestaw free spinów, a także jeden bilet do loterii końcowej. Każdego dnia możecie ich wywalczyć po 50 sztuk, a swoje szanse macie dokładnie do 13-go czerwca tego roku.

Następnie poznamy zwycięzców końcowych, do których trafi gotówka. Za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż… 25 000 euro!


Previous ArticleNext Article