Play Fortuna, Promocje

Turniej Kosmiczna Furora od PlayFortuna

Kosmiczna furora

Czas zacząć zbierać punkty w wyjątkowym turnieju od Play Fortuny. Kosmiczna Fortuna, bo o nim tu mowa, zapewni aż 5 000 000 punktów, które zostaną wydane pośród 25 najlepszych graczy tej marki. Poznaj pełną treść naszego wpisu, by dowiedzieć się jak dołączyć do walki oraz kiedy kończy się to szalone wydarzenie on-line.

Kosmiczna Fortuna ma na stronie Play Fortuny należyty licznik. To właśnie za jego sprawą dowiecie się, że dziś zawody zostaną zakończone. To zatem ostatnia szansa na to, by realnie dołączyć do batalii i wygrać swoją część z przydzielonych punktów. By podjąć rękawicę, należy zagrać za prawdziwe pieniądze w jednej z wymienionych gier. Pełna lista jest tu szalenie długa i składają się na nią m.in. takie hity jak Billyonaire czy Book of Aztec.

Bonus kasynowy

Za każde 1 USD, które obrócicie, otrzymacie 1 punkt do rankingu generalnego. Najpierw jednak zapiszcie się do udziału. Wystarczy nacisnąć przycisk “Weź udział”, który oczywiście dostępny jest z poziomu strony Play Fortuna. Znajdziecie tam również regulamin, w którym marka informuje o tym jak grać oraz na jakich dokładnych zasadach. Widnieje też spis wideo slotów turniejowych i tabela rankingowa.

Zadanie, które się przed wami stawia jest trudne, aczkolwiek nagrody są tu warte grze. Wydzielenie ich an 25 graczy sprawi, że wszyscy oni sięgną po potężne doładowanie, które będzie stanowić o statucie ich konta, a które następnie będzie można wymienić na prawdziwą gotówkę.


Previous Article