Promocje, Unibet

Turniej Lucky Links od Unibet

Turniej Wikingów

Ogromne pieniądze czekają w turnieju Unibet! Kasyno internetowe promuje grę Lucky Links, dzięki czemu aż 200 osób otrzyma nagrody gotówkowe. Najlepszy i najwytrwalszy gracz ‘przytuli' aż ponad 12 000 złotych. Biorąc pod uwagę jak proste są zasady rywalizacji w tym wydarzeniu, doradzamy spróbowania swoich sił absolutnie każdemu graczowi, który jest żądny przygód.

Turniej Lucky Links potrwa do niedzieli, 7-go stycznia. W tym czasie możecie się zapisać do zawodów i przejść do wspomnianej już gry. By dostać się do rankingu Unibet, należy rozegrać co najmniej 20 kolejnych rund. Im lepszy uzyskacie w tym czasie rezultat, tym lepiej dla was. Najlepsza dwusetka sięgnie po nagrody pieniężne. Organizator nie przewidział tu żadnych dodatkowych warunków – event jest niezwykle prosty.

Pojedynczy spin, który uprawnia do udziału to 0,10 euro. Dzięki temu przejdziecie do rywalizacji z innymi graczami. To się po prostu opłaca, bo nawet zajęcie ostatniego miejsca w zestawieniu zapewni kwotę, która znacząco przerasta zainwestowane środki bazowe. Zainteresowani? Zatem do dzieła!


Previous ArticleNext Article