Cadoola, Promocje

Turniej miesiąca od Cadooli

Turnieje miesiąca

Listopad powoli się kończy, zatem turniej miesiąca będzie dla was idealnym rozwiązaniem. To właściwie ostatnia szansa do tego, by dołączyć i mieć szansę na zwycięstwo. Cadoola, która organizuje całe to przedsięwzięcie, oferuje swoim graczom ogromne wygrane punktowe. Wystarczy dodać, że za pierwsze miejsce przysługuje aż 45 000 oczek, które będą stanowiły siłę waszego statusu, jak również dadzą możliwość ich wymiany na prawdziwą gotówkę.

Turniej miesiąca jest przede wszystkim bardzo prosty. Pozwala grać w dowolnie wybrane wideo sloty ze strony Cadooli. Za każde 0,30€, jakie w nich obrócicie, otrzymacie odpowiedni ekwiwalent punktowy. Na tej podstawie tworzone będzie wasze miejsce rankingowe, a im wyżej się znajdziecie, tym lepiej dla was. Nagrodzonych zostanie dziesięciu najskuteczniejszych graczy z tego okresu, a to naprawdę spore wyróżnienie.

Festiwal obrotów

Łączna pula to 250 000 punktów lojalnościowych. Pełen ranking przy którym możecie obserwować swój progres znaleźć można bezpośrednio na stronie kasyna. Dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia witryny czy też zapoznania się z warunkami i zasadami. Inna sprawa, że Cadoola udostępnia także szereg dalszych informacji, w tym wielkie turnieje na gry producenta czy w kasynie na żywo.

Wszystko to, by poprawić komfort gracza i dać mu możliwie najciekawsze i największe możliwości. Jeśli tylko będziecie dodatkowo potrzebowali wsparcia, zawsze można tam liczyć na wsparcie obsługi klienta, dostępnej przez całą dobę za sprawą czatu na żywo.


Previous Article