Betsafe, Promocje

Turniej Pragmatic jako kolejna faza urodzinowa Betsafe

Turniej Pragmatic

Ledwie wczoraj zakończyła się jedna faza, dziś startuje kolejna. Właśnie w taki sposób Betsafe świętuje swoje 14. urodziny. Marka organizuje obecnie Turniej Pragmatic Play, dzięki czemu czekają na was unikatowe zawody. Za ich sprawą wygrać można nawet 1 000 złotych, które następnie będziecie mogli dowolnie zrealizować tak na stronie jak i poza nią. Nie zwlekajcie zatem i cieszcie się niezwykłymi przygodami opracowanymi przez markę.

Sam turniej Pragmatic potrwa do 23.01, po czym wystartują dwie następne fazy. O ile standardowo Betsafe chciał przyznawać darmowe spiny, tak w tym przypadku walczycie dodatkowo o realne pieniądze. Musicie tylko podjąć rękawice i zawalczyć w takich wideo slotach jak Sweet Bonanza, John Hunter and the Aztec Treasure, Aladdin and the Sorcerer. Liczy się najwyższa pojedyncza wygrana uzyskana za sprawa automatów.

Kasynowe bonusy

Taki zapisek regulaminowy jest bardzo korzystny, bowiem może nawet przy jednym tylko spinie zapewnić wam pierwsze miejsce i ostatecznie wygraną. Betsafe nagrodzi łącznie 50 osób, które wywalczą najciekawszy wskaźnik, dlatego też bez wahania możemy wam polecić propozycję. Pełen ranking z przypisanymi tam nagrodami znajdziecie w warunkach i zasadach. Regulamin jest przy tym prosty, dzięki czemu bardziej skupicie się na zabawie, niż samej lekturze.

Kolejny etap to wyścig darmowych spinów od Play N' Go oraz akcja “Ty wybierasz”, o której przeczytacie na witrynie organizatora. Dzieje się dużo, a my możemy tu jedynie napisać… STO LAT! Więcej takich akcji i przede wszystkim, bardzo wysokich wygranych dla was.

Powodzenia!


Previous Article