1xSlot, Promocje

Turniej Władca Szczęścia od 1xSlot

Władca szczęścia

Turniej Władca Szczęścia to czteroetapowe zawody od 1xSlot. Przez cały październik będziecie za jego sprawą mogli mierzyć się z innymi użytkownikami. Ostatecznie wygra tu dwadzieścia najaktywniejszych osób, które podzieli się łączną pulą 1 250 euro w gotówce bonusowej. Poznajcie dokładne daty i szczegóły udziału.

Same zawody odbywać się będą w czterech różnych datach. Pierwszy z nich już się zakończył, trwał bowiem od 5 do 7 października. Kolejne zmagania startują jednak właśnie dziś i będzie można brać w nich udział do 14-go dnia tego miesiąca. Władca Szczęścia następnie odbędzie się w dniach 18-21 i 26-29.10. Właśnie w tym czasie celem graczy jest podjęcie rywalizacji w Vegas Nights, Talismans of Fortune, Fruit Burst od evoplay.

Za każde wygrane 1 euro otrzymacie 10 punktów do rankingu generalnego. Konieczne jest przy tym rozegranie min. 50 rund. Po spełnieniu tego warunku zostaniecie włączeni do zawodów. Za pierwsze miejsce przysługuje 450 euro w gotówce. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, przygotowało łącznie 20 nagród.

Zmagania te są najnowszą częścią serii turniejowej 1xSlot, jednakże już w tym tygodniu pojawią się kolejne propozycje o których z pewnością was poinformujemy.


Previous ArticleNext Article